پایونیر دی جی DDJ-SB3 کنترلر میان رده

پایونیر دی جی DDJ-SB3 کنترلر میان رده جدید پایونیر معرفی شد

نسخه جدید کنترلر محبوب DDJ-SB2

پایونیر دی جی DDJ-SB3 کنترلر میان رده جدید پایونیر دی جی معرفی شد. این کنترلر برای کارکرد با نسخه رایگان Serato DJ Lite طراحی شده (گرچه با نسخه Serato DJ Pro نیز کار می کند). این کنترلر نسخه جدید کنترلر DDJ-SB2 است که آن نیز با نرم افزار های Serato DJ Lite و PRO به همراه Rekordbox و Melodics کار می کرد.


همچنین بخوانید : اسپیکر مانیتورینگ پایونیر دی جی DM-۴۰BT با قابلیت اتصال با بلوتوث معرفی شد


پایونیر دی جی DDJ-SB3 یک کنترلر 2 کاناله میان رده و مقرون به صرفه برای کاربران تازه وارد است. اما همچنان قابلیت های یک کنترلر، های اند پایونیر دی جی را برای شما به ارمغان می آورد. از لحاظ ظاهری این کنترلر المنت هایی از سری DDJ-S را درخود جای داده است. که شامل دکمه های play / pause و cue همچنین یک دکمه اختصاصی برای auto loop و 8 پد اختصاصی برای اجرا.

DDJ-SB3 شامل یک ویژگی جدید به نام  FX Fade است که این ویژگی می تواند بصورت همزمان اعمال افکت کند و صدای ولوم را کاهش دهد. پایونیر ادعا می کند این ویژگی کمک می کند تا یک میکس بی عیب و نقص را به راحتی انجام دهید حتی زمانی که آهنگ هایی از ژانرهای متداول را پلی می کنید. 8 ترکیب برای ویژگی FX Fade  وجود دارد که از ترکیب دوتایی این فیلترها بوجود آمده است. فیلتر بالا گذر، فیلتر پایین گذر، لوپ پلی بک و بک اسپین.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد دی جی کنترلر DDJ-SB3 استفاده از DJ Jazzy Jeff برای طراحی ویژگی Pad Scratch است. که در بالای دکمه بانک در زیر پلیتر واقع شده است. Pad Scratch به کاربران قابلیت ایجاد اسکرچ های حرفه ای را می دهد. اگر این ویژگی فعال باشد هر یک از 8 پد، یک تکنیک اسکرچ را به راحتی با توجه به آهنگ و تمپو اجرا می کند.

Jazzy Jeff در ویدیو معرفی این محصول توضیح می دهد که هدف از طراحی این ویژگی تلاش برای کشف و اجرای تکنیک های مختلف اسکرچ توسط کاربران است.مطمئنا بسیاری از کاربران از این پدها به عنوان میانبر استفاده می کند. اما، اگر کسی به اندازه کافی کنجکاو باشد و به دنبال تمرین و یادگرفتن تکنیک ها باشد این ویژگی می تواند به شما کمک شایانی کند.

 

در ادامه بخوانید