پربازدیدترین ها
سینما و تلویزیون

20 تا از بهترین فیلم های درام که حتما باید ببینید (قسمت دوم ) 

;

در روزهای گذشته قسمت اول بهترین فیلم های درام را برای شما بازگو کردیم. و حالا نوبت به قسمت دوم 20 تا از بهترین فیلم های درام می رسد.فیلم های درام به دلیل نزدیک بودن به واقعیات زندگی بسیار برای ما قابل لمس هستند و گاهی یاد آور خاطرات تلخ و شیرین زندگی که هر کدام از ما آن ها را تجربه کرده ایم.

پیش از مطالعه این لیست بخوانید »


در ادامه با قسمت دوم بهترین فیلم های درام همراه ما باشید

9-Beaches (1988) IMDb: 6.5

بهترین فیلم های درام

داستان فیلم در مورد دو دست به نام های Bloom و Hillary Whitney است که نشان می دهد که گاهی رابطه دوستانی چقدر می تواند تلخ و رنج آور باشد.


8-My Girl  (1991) IMDb: 6.9

بهترین فیلم های درام

داستان فیلم در مورد دختر کوچکی است که پس از ازدواج مجدد پدرش تمام وقت خود را با دوست خود می گذراند.این دختر کوچک از مریضی بسیار می ترسد.ناگهان او دوست صمیمی خود را بر اثر بیماری از دست می دهد.این اتفاق تاثیر بسیار بدی بر روی او می گذارد و ….


7-Babam ve Oğlum (2005) IMDb: 8.6

بهترین فیلم های درام

این فیلم به کارگردانی Çağan Irmak یکی از زیباترین و موفق ترین فیلم های سینمایی ترکیه است.این فیلم  در عین حال نیز یکی از شاهکارترین اثرهای سینمایی ترکیه است.که دیدن آن را به شما پیشنهاد می کنیم.


6-P.S. I Love You  (2007) IMDb: 6.9

بهترین فیلم های درام

هالی کندی و همسرش جری زوجی خوشبخت هستند.اما خوشبختی آن ها تحت تاثیر یک بیماری خطرناک قرار می گیرد.شوهرش قبل از مرگش برای او نامه هایی تهیه کرده و نحوه زندگی بعد از او را شرح داده است.این فیلم شدیدا احساسی است و باعث گریه شما خواهد شد.


5-Pursuit of Happyness  (2006) IMDb: 7.8

بهترین فیلم های درام

در لیست بهترین فیلم های درام این بار نیز فیلمی با هنرمندی ویل اسمیت قرار دارد.داستان فیلم در مورد پدر و پسر کوچگ اوست که حوادث ناگوار و سختی را تجربه می کنند.این فیلم یک تولید بسیار موفق است که در زمان پخش در سینما باعث گریه کردن مخاطبان شده است.در این فیلم بازیگرانی چون  Jaden Smith (پسر ویل اسمیت ) و Thandie Newton حضور دارند.


4-The Notebook (2004) IMDb: 7.9

بهترین فیلم های درام

Allie برای داشتن یک تابستان آرام همراه با خانواده اش به کارولینای شمالی می آید و با Noah آشنا می شود.تفاوت های آن ها اگرچه در اوایل رابطه به چشم نمی آید ،اما با پیشرفت آن باعث ایجاد موانعی می گردد.در این فیلم درام و جنگ را در کنار هم مشاهده خواهید کرد …


3-Hachiko: A Dog’s Story (2009) IMDb: 8.1

بهترین فیلم های درام

با باوفاترین سگ جهان آشنا شوید.هچیکو یک سگ وفادار است که به عنوان نماد وفاداری در ژاپن شناخته می شود.این سگ وفادار بعد از مرگ صاحبش حدود 10 سال تا زمان مرگ خود منتظر او باقی ماند.


2-  (1988)  Grave of the Fireflies

بهترین فیلم های درام

داستان این انیمه در پایان جنگ جهانی دوم در ژاپن اتفاق می افتد.در یک شهر بمباران شده سیتا 14 ساله بر روی زمین دراز کشیده است و نفس های آخرش را می کشد.سیتا تجربیات خود را به یاد می آورد و ما شاهد خاطرات او هستیم.تنها چیزی که جنگ به بشریت داده است اشک است.


1-The Green Mile (1999) IMDb: 8.5

بهترین فیلم های درام قسمت دوم

جان کافی، یک مرد غول پیکر، برای قتل دو دختر کوچک اعدام  خواهد شد.داستان این فیلم و بازی فوق العاده نقش اول فیلم باعث احساساتی شدن شما می گردد. در ادامه بخوانید»

نقد و بررسی مسیر سبز شاهکار نادیده گرفته شده سینما

مطالب مرتبط

 
3 2 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات