Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

10 بازیگر مشهوری که هرگز به کلاس بازیگری نرفته اند!
سینما و تلویزیون

10 بازیگر مشهوری که هرگز به کلاس بازیگری نرفته اند! 

10 بازیگر مشهوری که هرگز به کلاس بازیگری نرفته اند ! همه بازیگران مشهور به مدرسه بازیگری نرفته اند.شارلیز ترون می خواست یک رقصنده باله باشد ، اما هنگام مشاجره با  کارمند بانک اولین پیشنهاد بازیگری اش را دریافت کرد.و بسیاری دیگر از بازیگران لیست A  به دلیل استعداد طبیعی خود به بخش مهمی از هالیوود تبدیل شدند.بیایید با یکدیگر با این بازیگران مشهور آشنا شویم:

10 بازیگر مشهوری که هرگز به کلاس بازیگری نرفته اند!

1.تام کروز

تام عاشق فیلم ها بود و یکبار در نمایشنامه ای ایفا نقش کرد که زندگی او را به خوبی تغییر داد.در سال 1990 ، او به یکی از پردرآمدترین بازیگران جهان تبدیل شد و همواره نسبت به آن فروتن بوده است.

2.جیم کری

جیم کری دارای یک تربیت کاملاً عجیب و غریب بود.او در زمان نوجوانی در کنار خانواده به همراه خانواده خود در یک وانت زندگی می کرد و از آن زمان تاکنون آرزو کرده بود زندگی موفقی را تجربه کند.و هنگام 16 سالگی از مدرسه خارج شد تا از خانواده خود حمایت کند.او سرانجام در یک برنامه تلویزیونی به نام In Living Color نقش مهمی را تجربه کرد ، جایی که زندگی او تغییر کرد.او از آن زمان نقش های بسیار بزرگ تری را ایفا کرده  است و هرگز پنی را در کلاس های بازیگری صرف نکرده است.


همچنین بخوانید:


3.مگ رایان

مگ رایان

در حالی که روزنامه نگاری را در نیویورک دنبال می کرد ، شروع به ایفای نقش در تبلیغات و سریال های تلویزیونی کرد.او در فیلم تبلیغاتی کمپانی های مانند برگر کینگ و آای ام (خمیر دندان ) بازی کرده است.و از آنجا که حرفه بازیگری او شکوفا شد ، او یک ترم زودتر  کالج خود را ترک کرد تا در یک فیلم سینمایی کار کند.او هرگز در  بازیگری هیچ نوع آموزش رسمی ای را دریافت نکرد.

4.جانی دپ

دپ

دپ به کالیفرنیا نقل مکان کرد تا نوازنده شود.وی ابتدا به عنوان یک فروشنده اقدام به فروش قلمهای جوهری از طریق تلفن کرد.در حالی که در این کار مشغول به کار بود ، دوستش نیکلاس کیج او را به آژانس بازیگری خود معرفی کرد.او هرگز آموزش رسمی را در مدرسه بازیگری دنبال نکرده است.

5.واکین فینیکس

واکین فینیکس

 او به همراه خواهر و برادرهایش برای حمایت از خانواده خود در خیابان ها  موسیقی اجرا می کردند.فینیکی بعد از مرگ برادرش این کار را کنار گذاشت.و چقدر خوب شد که او کار نوازندگی را رها و وارد دنیای بازیگری شد تا در آخرین نقش او که جوکر بود شاهد بازیگری فوق العاده وی باشیم.

6.کریستین بل

10 بازیگر مشهوری که هرگز به کلاس بازیگری نرفته اند

بیل هنگام 16 سالگی مدرسه را ترک کرد و کار خود را با انجام تبلیغات شروع کرد.او به خاطر عملکرد افسانه ای خود در نقش بتمن در فیلم های Dark Knight مشهور است ، همچنین روش بازیگری منحصر به فرد او نیز یکی دیگر از دلایل شهرت اوست.او می تواند تغییرات چشمگیری را در خودش ایجاد کند تا عملکرد خود را به بهترین شکل ارائه کند.

7.جنیفر لارنس

جنیفر پدر و مادر خودش را متقاعد کرد تا او را برای انجام تست بازیگری به آژانس بازیگری ببرند.اولین شکست او در یک سریال کمدی  با نام The Bill Engvall Show بود.به تدریج ، او راه خود را برای بازی در فیلم هایی مانند The Hunger Games ، X-Men و موارد دیگر بیشتر کرد.

8.چنینگ تیتوم

10 بازیگر مشهوری که هرگز به کلاس بازیگری نرفته اند

وقتی تاتوم کالج را ترک کرد ، به عنوان کارگر ساخت و ساز ، رقصنده ، فروشنده و واسطه وام کار می کرد.وی توسط یک آژانس مدلینگ در خیابان های میامی کشف شد و در پایان به تبلیغات چاپی برای بسیاری از مارک ها رسید.سپس ، او به تدریج راه خود را در بسیاری از تبلیغات و فیلم ها  باز کرد  که او را به ستاره او امروز تبدیل کرده است.

9.هیث لجر

10 بازیگر مشهوری که هرگز به کلاس بازیگری نرفته اند

لجر در 17 سالگی از مدرسه کنار رفت تا حرفه خود را در بازیگری ادامه دهد.او به همراه بهترین دوست خود  ، به سیدنی رفت تا به دنبال بازیگری باشد. اولین شکست او نقش کوچکی در یک مجموعه تلویزیونی به نام Clowning Around بود.به تدریج ، او بعد از 10 Things I Hate About You به چهره ای مشهور تبدیل شد و سپس بهترین عملکرد خود را به عنوان The Joker در The Dark Knight ارائه داد. لجر اثبات نهایی این است که شما برای بازیگر بودن نیازی به آموزش ندارید.

10.متیو مک کانهی

10 بازیگر مشهوری که هرگز به کلاس بازیگری نرفته اند

 او در دانشگاه حقوق تگزاس مشغول تحصیل در رشته حقوق بود.وی فعالیت بازیگری خود را با کار در بسیاری از فیلم های تبلیغاتی و دانشجویی آغاز کرد.و سرانجام به چنین بازیگر مشهوری تبدیل شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

قالب وردپرس ساخته شده توسط Shufflehound. همه حقوق برای مجله وارونه محفوظ است، کپی بخش یا کل محتوا تنها با اجازه کتبی امکانپذیر است!