10 تا از بهترین فیلم های انیمیشنی ! فیلم های انیمیشن و جذاب از روزهای اولیه سینما یکی از ژانرهایی بودند که بیش ترین تماشاگر را جذب می کردند.ما در این مقاله 10 تا از بهترین فیلم های انیمیشن که دارای مخاطبان زیادی از گروههای سنی مختلف هستند را برای شما جمع آوری کرده ایم ،که با یکدیگر با آن ها آشنا می شویم :


1-UP-2009

10 تا از بهترین فیلم های انیمیشن

این فیلم انیمیشن برنده جایزه اسکار در 20 دقیقه اولیه به زیبایی هر چه تمام تر عشق  و دوست داشتن را به تصویر می کشد.در ادامه فیلم ما با پسر بچه ای شیطان که شاید شباهت زیادی با کودک درونمان داشته باشد و ماجراجویی پیر مرد آشنا می شویم.


2-LION KING -1994

10 تا از بهترین فیلم های انیمیشن

اولین چیزی که به ذهن شما در مورد کودکی در دهه 90 میلادی می آید ، آیا انیمیشن “شیر شاه ” است ؟ این انیمیشن با کاراکترهای جذاب و سرگرم کننده یکی از بهترین فیلم های انیمیشن است که حتما دیدن آن را به شما پیشنهاد می کنیم.


3-TOY STORY – 1995

10 تا از بهترین فیلم های انیمیشن

آیا شما نیز دوست داشتید که اسباب بازی های دوران کودکیتان با شما صحبت کنند ؟ این آرزو در انیمیشن TOY STORY به حقیقت پیوسته است و به قدری مورد علاقه مخاطبان قرار گرفت که حتی سری های مختلفی نیز از این انیمیشن ساخته شد.همچنین این خبر خوب را باید به طرفداران این انیمیشن بدهیم که قسمت چهارم آن در سال 2019 پخش خواهد شد.


4-FINDING NEMO – 2003

10 تا از بهترین فیلم های انیمیشن

این انیمیشن جذاب ساخته شده توسط شرکت Pixar ،در سه روز اول موفق شد به فروشی به مقدار 70 میلیون دلار برسد و بدین ترتیب رکورد فروش فیلم های انیمیشن را بشکند.همچنین سری ساخته شده بعد از این انیمیشن به نام Finding Dory نیز توانست به فروشی به مقدار 1 میلیارد دلار دست یابد.


5-MONSTERS INC. – 2001

10 تا از بهترین فیلم های انیمیشن

 

این هیولا ها با هیولاهایی که شما تا به حال دیده اید ،بسیار متفاوت هستند.این هیولاهای دوست داشتنی بسیار خنده دار و سرگرم کننده هستند.اگر تا کنون موفق به دیدن این انیمیشن نشده اید حتما آن را تماشا کنید و از دیدن آن لذت ببرید.


همچنین بخوانید :


6-RATATOUILLE – 2007

10 تا از بهترین فیلم های انیمیشن

اگر این موش کوچک را در یکی از بهترین رستوران های پاریس مشاهده کردید ،تعجب نکنید زیرا او یکی از ماهرترین آشپزها ست.اگر شما نیز به داستان ماجراجویانه و آشپزی علاقه دارید حتما این انیمیشن را ببینید.


7-SHREK – 2001

10 تا از بهترین فیلم های انیمیشن

داستان این انیمیشن زیبا در مورد غول سبز رنگ زشتی است که تصمیم دارد برای خودش همسری انتخاب کند و در این مسیر با ماجراهای جالبی روبرو می شود.


8-WALL-E – 2008

10 تا از بهترین فیلم های انیمیشن

داستان این انیمیشن در مورد رباتی است که پس از به پایان رسیدن جهان تنها مانده است.اما زندگی او با عاشق شدن او تغییر می کند.این انیمیشن با فیلمنامه فوق العاده یکی از بهترین انیمیشن های تاریخ سینماست.


9-KUNG FU PANDA – 2008

10 تا از بهترین فیلم های انیمیشن

آرزوی یک پاندا در مورد ورزش های رزمی به واقعیت تبدیل می شود و او پس از تلاش های فراوان می تواند با آدم ها شرور مبارزه کند.در این انیمیشن کمدی و جذاب افراد سرشناسی مانند , Angelina Jolie, Dustin Hoffman و Jack Blackli به گویندگی پرداخته اند.


10-SPIRITED AWAY– 2003

10 تا از بهترین فیلم های انیمیشن

این انیمشن شاهکار هایائو میازاکی شاید اولین انیمیشنی نباشد که برنده جایزه اسکار شده است ، اما یکی از بهترین انیمیشن های تاریخ سینماست.اگر این انیمیشن فوق العاده را که یکی از بهترین فیلم های قرن بیست و یکم است تماشا نکرده اید، آن را در اسرع وقت تماشا کنید.