Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

10 راهکار برای کاهش وزن که حتما باید بدانید !
سبک زندگی, سلامت

10 راهکار برای کاهش وزن که حتما باید بدانید ! 

10 راهکار برای کاهش وزن ! تغذیه نه تنها برای سالم ماندن بلکه برای داشتن یک بدن و روحیه متعادل ضروری است.تغذیه ، که شاخه ای از علوم است ، باید برای هر فرد برنامه ریزی شود.اگر می خواهید زندگی سالم و با کیفیتی داشته باشید ، باید با یک برنامه استراتژیک  شروع کنید.

10 راهکار برای کاهش وزن

آیا لاغری برای زندگی سالم یک ضرورت است یا اینکه مردم را از غذای مورد علاقه خود محروم می کند؟ امروزه یکی از دلایل تغذیه سالم ، صرفا لاغری نیست بلکه روشی است برای داشتن زندگی سالم تر ! از آنجا که تغذیه کافی  و متعادل مواد مغذی لازم برای زندگی یک فرد در روز  را فراهم می کند.


شاید برایتان جذاب باشد :


10 راهکار برای کاهش وزن

اهداف واقع گرایانه

اهداف کوچک و واقع بینانه منجر به موفقیت می شوند نه اهداف بزرگی که برای غلبه بر آن زمان لازم است.اهداف بزرگ و غیر واقع بینانه باعث شکست روحیه  فرد می گردد.از قدیم گفته اند : سنگ بزرگ نشان از نزدن است .از این رو همیشه اهداف واقع گرایانه تعیین کنید.

برنامه غذایی مناسب

برای تهیه مناسب ترین برنامه غذایی برای شیوه زندگی ، باید به متخصص تغذیه خود بگویید که بهترین و مناسب ترین برنامه تغذیه را برای شما در نظر بگیرد.

تصور کنید

ابتدا باید وزن تان مشخص شود.سپس وزنی را که دوست دارید داشته باشید را تصور کنید بعد از آن نوبت لباس هایی می رسد که در این وزن می توانید بپوشید.این کار هم به شما انگیزه می دهد هم باعث می شود تا به وزن ایده آل تان برسید.

چقدر وقت نیاز دازید ؟

تعیین کنید چه مدت  زمان می خواهید تا به وزن ایده آل تان برسید.کاهش سریع وزن باعث از بین رفتن عضله و آب بدن می شود.با صبور بودن ، باید هدف خود را در طولانی مدت برای از دست دادن وزن دائمی  کنید. کاهش هر 4 کیلوگرم از وزن باعث کم شدن یک سایز می شود.عجله نکنید و به خودتان زمان دهید.

برنامه ریزی

رژیم هفتگی خود را مطابق سفر و جلسات خود برنامه ریزی کنید.بنابراین از این ایده خلاص  می شوید که “چه کاری می خواهم در آنجا انجام دهم؟”

لذت در دستان شماست

لذیذ بودن غذاهای رژیمی که می خورید در دستان شماست.خوردن غذاهای بی مزه باعث تاثیر بر روی اعصاب شما خواهد شد.اگر حساسیت و شکایات معده ندارید ، انواع ادویه جات را به غذای خود اضافه کنید.

زندگی خوب

کاهش وزن باعث می شود احساس بهتری داشته باشید.با وزنی که از دست داده اید سبک می شوید ، فعال تر و زنده خواهید بود.

تغییر

به جای رژیم های غذایی سخت ، سعی کنید رژیم غذایی داشته باشید که شامل تمام گروه های غذایی باشد.از آنجا که رژیم و عادات همه متفاوت است ، رژیم باید منحصر به فرد باشد.

میل عاطفی به خوردن غذا

در شرایطی که احساسات خوبی یا بدی دارید ، سعی نکنید از غذا دور شوید و اجازه ندهید که آنها دست از سر شما بردارند.یا دقیقا بالعکس .عاداتی را به دست آورید که باعث معاشرت شما شوند.و بدین ترتیب می توانید خود را سرگرم کنید.

فعالیتهای سرگرم کننده

شرکت در فعالیتهابه شما در کاهش وزن کمک می کند.در انواع دوره های رقص شرکت کنید ، پیاده روی های طبیعی و یا  دوچرخه در فضای بیرون را انجام دهید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

قالب وردپرس ساخته شده توسط Shufflehound. همه حقوق برای مجله وارونه محفوظ است، کپی بخش یا کل محتوا تنها با اجازه کتبی امکانپذیر است!