14روش برای گفتن جمله “دوست دارم ..”

14روش برای گفتن جمله “دوست دارم ..” 14 فوریه هر سال در جهان به عنوان روز ولنتاین و یا عشق در جهان شناخته می شود و افرادی که همدیگر را دوست دارند با خرید هدیه و یا سوپرایزهای کوچک سعی می کنند ،یکدیگر را خوشحال کنند.سپندارمذگان نیز یکی از جشن های ایران باستان است که به عنوان روز عشق شناخته می شود. روز درست برگزاری جشن سپندارمذگان در گاهشمار خورشیدی 29 بهمن می‌باشد.با توجه به نزدیک شدن ولنتاین و جشن سپندارمذگان ما قصد داریم 14 روش برای گفتن جمله “دوست دارم …” و روش هایی برای نشان دادن آن را بیان کنیم :

14روش برای گفتن جمله "دوست دارم .."

1-یک مسافرت رویایی

برای نشان دادن عشق و علاقه خود می توانید ،یک بلیت رفت و آمد به شهر و یا کشور مورد علاقه تان آماده کنید.

2-انجام سرگرمی های مشترک

فردی که دوستش دارید، می تواند یک علاقه مند به عکس یا نویسندگی باشد.می توانید برای او یک دوربین یا وسیله ای مرتب با علایق او خریداری کنید و با این کار با یکدیگر به عکاسی بروید و یا سرگرمی های مشترک خلق کنید.


همچنین بخوانید :


3-یک وسیله تکنولوژی برای رنگ دادن به زندگی خود خریداری کنید.

می توانید برای خوشحال کردن پارتنر خود اگر علاقه مند به تکنولوژی باشد ، یک وسیله تکنولوژی بخرید و با استفاده از آن سرگرمی جدیدی برای خود خلق کنید.

14روش برای گفتن جمله "دوست دارم .."

4-برای او یک غذای فوق العاده آماده کنید.

همیشه نباید برای نشان دادن دوست داشتن ،هدیه بخرید.به عنوان مثال اگر پارتنر شما رژیم غذایی دارد ، می توانید برای او غذایی فوق العاده و رژیمی آماده کنید.

14روش برای گفتن جمله "دوست دارم .."

5-به او امکان یادگیری زبان خارجی موردعلاقه اش را بدهید.

یادگیری یک زبان خارجی می تواند دشوار باشد.اگر فرد مورد علاقه شما دوست دارد که زبان خارجی یاد بگیرد این فرصت را برای او مهیا کنید.می توانید برای او کتاب ، سی دی و یا هر چیزی که مربوط به یادگیری آن زبان می شود تهیه کنید.

14روش برای گفتن جمله "دوست دارم .."

6-خرید بلیت تئاتر مورد علاقه او

حتی اگر شما به تئاتر علاقه ندارید ، برای خوشحال کردن او می توانید بلیت تئاتر یا کنسرت مورد علاقه او را خریداری کنید.مطمئن باشید او از این کار شما بسیار خوشحال خواهد شد.

7-رنگ مورد علاقه او 

رنگ عشق شما چه رنگی است ؟…. اگر فرد مورد علاقه شما به رنگ آبی  یا هر رنگ دیگری علاقه دارید می توانید برای نشان دادن دوست داشتنتان و خوشحال کردن او رنگ اتاق خوابتان را به آن رنگ تغییر دهید.

14روش برای گفتن جمله "دوست دارم .."

8-خریدن عطر موردعلاقه او

اگر قصد دارید هدیه ای برای پارتنر خود تهیه کنید ،می توانید برای او عطر بخرید .اما قبل از خرید عطر اطمینان پیدا کنید که آیا این عطر موردعلاقه اوست یا نه ؟

14روش برای گفتن جمله "دوست دارم .."

9-فیلم خود را بسازید.

خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و ابداع گوشی های هوشمند می توانید با عکس ها و فیلم های خود ، فیلمی عاشقانه از رابطه خود بسازید.

14روش برای گفتن جمله "دوست دارم .."

10-پیدا کردن تمام کتاب های نویسنده مورد علاقه او

اگر فرد مورد علاقه شما به نویسنده خاصی علاقه دارد، می توانید یکی از کتاب های آن نویسنده را برای او خریداری کنید و یا لیستی از کتاب های آن نویسنده را تهیه کنید و در مناسبت های مختلف یکی از آن ها را خریداری کنید.

14روش برای گفتن جمله "دوست دارم .."

11-خرید محصولات از مراقبت پوست

می توانید با توجه به نوع پوست پارتنر خود برای او محصولات مراقبت از پوست تهیه کنید.

14روش برای گفتن جمله "دوست دارم .."

12-برای او گیاهی بخرید.

دیگر یک دسته گل پر گل های قرمز می تواند چه کسی را متعجب کند ؟ کمی خلاق باشید می توانید گیاه زیبایی را به او هدیه دهید .

14روش برای گفتن جمله "دوست دارم .."

13-می توانید هدیه ای ماندگار به او بدهید .

و اما یک کلاسیک !اگر شما قصد دارید به پارتنر خود پیشنهاد ازدواج دهید این روز می توانید بسیار ایده آل باشد.اگر شما در حال حاضر متاهل هستید می توانید با خریدن هدیه ای ماندگار عشق خود را به همسرتان نشان دهید.

14روش برای گفتن جمله "دوست دارم .."

14-برای او نامه بنویسید.

یکی از ساده ترین و احساسی ترین روش ها برای نشان دادن عشقتان این است که ،نامه ای بنویسید و در آن عشق خود را به پارتنرتان ابراز کنید.می توانید این نامه را در ماشین او و یا در کیف او قرار دهید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 
 
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *