15 اپلیکیشن فوق العاده برای بانوان پیشرفت روز به روز تکنولوژی ، تلفن های هوشمند جایگاه ویژه ای در زندگی ما دارند.اپلیکیشن های مختلف باعث راحتی بیشتر در زندگی روزمره شده اند .ما در این مطلب  شما را با 15 اپلیکیشن فوق العاده برای زنان که دارای قابلیت های زیادی در زندگی روزمره آن ها هستند آشنا کنیم .

1- Sleep Cycle

15 اپلیکیشن فوق العاده برای زنان

این اپلیکیشن علاوه بر قابلیت داشتن آلارم ،خواب شما را نیز مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد.بنابراین زمانیکه شما صبح از خواب برخاستید می توانید در مورد کیفیت خواب شبانه تان آگاه شوید.در ادامه بخوانید :با پلی لیست محبوب اسپاتیفای خود صبح ها از خواب بیدار شوید !

دانلود کنید » اندروید ios 


2-L’Oreal Makeup Genius

15 اپلیکیشن فوق العاده برای زنان

با استفاده از این اپلیکیشن می توانید لذت یک آرایش واقعی را تجربه کنید !کاربران با استفاده از این اپلیکیشن می توانند بسیاری از محصولات آرایشی را با نزدیکترین حالت به واقعیت تجربه کنند و از آن استفاده کنند.

دانلود کنید » فقط برای ios 


3-Beautiful Me

15 اپلیکیشن فوق العاده برای زنان

شما با اضافه کردن عکس های خود به مجموع اپلیکیشن های Beautiful Me که عبارت اند از Hair color و skin Toneو Color Preference می توانید با توجه به رنگ پوست تان،پیشنهادهایی برای آرایش و مدل موهای خود دریافت کنید .این اپ تا حدود زیادی شما را از سردرگمی نجات خواهد داد.

دانلود کنید » فقط برای ios


4-Stylebook

15 اپلیکیشن فوق العاده برای زنان

این اپلیکیشن بهترین گزینه برای نظم دادن به کمد لباس هایتان است.و با استفاده از آن می توانید متوجه شوید که کدام لباس های شما با یکدیگر تلفیق می شود .این اپلیکیشن هنگام خرید نیز به شما بسیار کمک خواهد کرد.

دانلود کنید » فقط برای iOS


5-Pepapp

15 اپلیکیشن فوق العاده برای زنان

این اپلیکیشن یک تقویم شخصی برای عادت ماهانه شما است.در این اپلیکیشن شما می توانید تمام آن چیزی را که به عادت ماهانه شما مربوط است بدانید.حتی بهترین روز برای بارداری را نیز به شما اطلاع می دهد.

دانلود » فقط برای اندروید


6- Check Yourself

هدف این اپلیکیشن این است که توجه شما به سرطان سینه را افزایش دهد.در این اپلیکیشن راههای مبارزه با این سرطان و آزمایش های ماهانه را به شما اطلاع می دهد.

دانلود » برای اندروید iOS


7-myPill

15 اپلیکیشن فوق العاده برای زنان

این برنامه برای یاد آوری مصرف قرص های  ضد بارداری طراحی شده است .علاوه بر آن عادات ماهانه شما را نیز بررسی می کند و پیشنهادهای فوق العاده ای برای آسان شدن زندگی روزمره تان به شما می دهد.

دانلود » فقط برای iOS 


8-AQUALERT

15 اپلیکیشن فوق العاده برای زنان

همه از فواید نوشیدن آب اطلاع داریم .شما با داشتن این اپلیکیشن می توانید مصرف روزانه آب را اندازه بگیرید و آب بیشتری بنوشید.علاوه بر آن مقدار مصرف روزانه آب  براساس قد و وزنتان را مشخص می کند.

دانلود » برای اندروید iOS 


همچنین بخوانید »

محدودسازی دستگاه های هوشمند برای کودکان و نوجوانان به کمک اپلیکیشن “kidslox”

لورئال برای ساخت اپلیکیشن واقعیت افزوده خود کمپانی Modiface را به خدمت گرفت !

بهترین اپلیکیشن های عکاسی برای آیفون X


9-Workout for Women: Fitness App

این برنامه یکی از بهترین اپ ها برای فیتنس بانوان است شما میتوانید به راحتی و با توجه به  تمرینات ورزشی پیشنهادی این برنامه به هیکل ایده آل خود دست پیدا کنید( به یاد داشته باشید برنامه معجزه نمی کند فقط شما را در مسیر سلامت و ورزش همراهی می کند)

دانلود » برای اندرویدiOS 


10-Headspace

این برنامه یکی از بهترین اپ های مدیتیشن و آرامش ذهن است. هداسپیس با تمرینات مختلفی که به شما ارائه میدهد شما را در مسیر پیشرفت و تمرکز بیشتر در زندگی قرار میدهد.

دانلود » برای اندرویدiOS 


11-Nike+ Training Club

15 اپلیکیشن فوق العاده برای زنان

شما با داشتن این اپلیکیشن نیز می توانید به انجام تمرینات ورزشی رایگان در هر مکانی بپردازید و به اندام ایده آل خود با کمترین هزینه دست یابید.

دانلود» برای اندرویدiOS


12- Awesome Note 2

15 اپلیکیشن فوق العاده برای زنان

چیزهایی که باید انجام دهید، لیست خرید، یادداشت ها و ایده ها …این اپلیکیشن به شما کمک می کند تا کارهایی از این قبیل را گردهم آورده و برای انجام آن ها برنامه ریزی کنید.علاوه بر آن در این اپ می توانید آلبومی از عکس های سفر خود و… درست کنید.

دانلود »فقط برای iOS 


13-TripAdvisor

اگر دوست دارید سفرهای خود را به بهترین نحو برنامه ریزی کنید ،این اپلیکیشن مخصوص شماست.در این اپ اطلاعات مخصوص در مورد مکان های تاریخی ،تفریحی و … با ذکر نقشه درج شده است.با استفاده از این اپ در سفر می توانید به بهترین نحو ممکن از زمان خود استفاده کنید.

دانلود » برای اندرویدiOS 


14-CamScanner

15 اپلیکیشن فوق العاده برای زنان

با استفاده از این اپ می توانید پرونده های مربوط به شغلتان را همواره در کنار خود داشته باشید ! این اپلیکیشن با ویژگی های بسیاری از جمله اسکن اسناد و آماده سازی پی دی اف،زمانیکه از محل کار تان دور هستید می توانید به مدارک خود دست یابی داشته باشید.

دانلود » برای اندرویدiOS 


15-Forest

15 اپلیکیشن فوق العاده برای زنان

اگر می خواهید بهره وری خود را افزایش دهید، ابتدا باید از دستگاه های الکترونیکی  تان دور شوید.این اپلیکیشن به شما کمک می کند تا گوش همراه خود را ترک کنید و به انجام کارهایتان مشغول شوید.اگر تلفن همراهتان بیش از 30 دقیقه مورد استفاده قرار گیرد ،یکی از درخت های جنگل موجود در اپ از بین می رود ،بعد از ترک کردن تلفن همراهتان درخت های جنگل دوباره شروع به رشد کردن می کنند.

دانلود » برای اندرویدiOS 


امیدوارم از این برنامه ها لذت ببرید لطفا شما هم برنامه و اپ های مورد علاقه و کاربردی مورد علاقه خود را به ما معرفی کنید

همچنین بخوانید