2 حرکت آهسته برای ساخت بالاتنه قدرتمند

2 حرکت آهسته برای ساخت بالاتنه قدرتمند !

اگر شما نیز می خواهید بالاتنه قدرتمندتری داشته باشید حتما این دو حرکت آهسته را به روتین ورزشی خود اضافه کنید.در این مطلب دو حرکت ساده کلیدی برای ساخت بالاتنه قدرتمند را برای شما بازگو کرده ایم و شما برای انجام این حرکات تنها به وزن بدن خود نیاز دارید و نه تجهیزات دیگری ! با 2 حرکت آهسته برای ساخت بالاتنه قدرتمند آشنا شوید :

2 حرکت آهسته برای ساخت بالاتنه قدرتمند

با توجه به محبوبیت روزافزون تمرینات سریع و خشمگین ،سیاری از مردم زمان و صبر ندارند تا تمرینات ورزشی را به صورت آهسته انجام دهند.اما اگر ما به شما بگوییم که گاهی حرکات آهسته ورزشی باعث نتیجه گیری سریع تر می شوند ؟ ما امروز می خواهیم  2 حرکت آهسته برای ساخت بالاتنه قدرتمند را برای شما بیان کنیم که شما با انجام آن ها به طور مرتب به نتایج شگفت انگیزی خواهید رسید.نگران نباشید این تمرینات سرعت شما را کاهش نخواهد داد.

تمرینات آهسته شاید به نظر برخی ایده جالبی نباشد ،مخصوصا کسانیکه در طول روز تمرینات سریع و اینتروال انجام می دهند.اگر هدف شما افزایش اندازه عضلانی و افزایش قدرت شما باشد، انجام چند تمرین  آهسته به عنوان بخشی از روشی قدرتمند ممکن است به شما کمک کند تا عضلات خود را به طور موثرتر بسازید.وقتی شما تمرینات قدیمی را انجام می دهید عضلات شما در طی دو مرحله حرکت می کنند.مرحله اول هنگامی که عضله شما کوتاه است و حالت دوم زمانی است که عضله شما می خواهد به حالت طبیعی باز گردد.


همچنین بخوانید :  6هفته تمرینات ورزشی برای داشتن اندامی ایده آل در تابستان !


زمانی که عضلات شما در معرض تنش هستند، پارگی های کوچک در عضله اتفاق می افتد.این نوع از تنش عضلانی در طول زمان است که باعث می شود بدن شما سازگار و بازسازی شود.فاز غیر عادی یا “منفی” یک ورزش می تواند تنش بیشتری بر عضله ایجاد کند و این امر می تواند باعث تقویت عضله شود به ویژه هنگامی که با زمان مناسب بهبود و تغذیه خوب همراه باشد.

تمرینات آهسته شاید آسان باشند ،اما در حقیقت زمانیکه شما نسبت به تمرینات خود هوشیارتر باشید و بر روی انجام آن ها تمرکز کنید بیشترین تاثیر را بر روی عضله می گذارید.عضلات شما در تمام طول تمرین سخت تر کار خواهند کرد و این باعث می شود بدن و فرم بدن شما به بهترین شکل باشد.ما پیشنهاد می کنیم این سبک آموزش را با استفاده از تمرینات وزن بدن شروع کنید.

شما می توانید این حرکات آهسته را به روتین برنامه ورزشی خود اضافه کنید.ما پیشنهاد نمی کنیم که تمام تمرینات ورزشی خود را به آهستگی انجام دهید زیرا انجام تمرینات ورزشی با سرعت معمول می تواند آمادگی جسمانی شما را بالا ببرد.روال معمول یک بار در هفته به عنوان بخشی از یک فاز ساخت عضله می تواند سودمند باشد.

2 حرکت آهسته برای ساخت بالاتنه قدرتمند !

1-Negative chin-Up

میله را به اندازه عرض شانه با دستان بگیرید .سر خود را در حالت نرمال قرار داده و از میله به صورت مستقیم آویزان شوید.سینه خود را به سمت میله بکشید.و بدن خود را به آرامی به اندازه نیم اینچ پایین بیاورید.این حرکت به صورت آهسته انجام دهید.

2 حرکت آهسته برای ساخت بالاتنه قدرتمند

2-Negative dip

دستان خود را بر روی دستگاه قرار داده و به آرامی به سمت بالا خود را بکشید تا بازوهایتان صاف شود.کمی به جلو بروید و بدن خود را به آرامی پایین بیاورید.

2 حرکت آهسته برای ساخت بالاتنه قدرتمند

تنفس را در طول انجام جرکات فراموش نکنید.سعی کنید هر حرکت را در 60 ثانیه به پایان برسانید.اگر نمیتوانید 60 ثانیه  را مدیریت کنید، فقط بهترین تلاش و وقت خود را به آن بدهید.چالش شما باید به گونه ای باشد که هر هفته بتوانید حرکت را آهسته تر انجام دهید.سعی کنید دو تکرار از هر حرکت را با دو دقیقه بطور کامل در بین هر حرکت انجام دهید.شما می توانید این سبک تمرینات را با حرکت هایی مانند شنا ،dumbbell curls،و… انجام دهید.سعی کنید فرم تمرینات خود را تغییر دهید تا نتایج بهتری بدست آورید.از تمریناتتان لذت ببرید و اطمینان حاصل کنید که بدن شما  با تغذیه خوب قبل، در طول و بعد از تمرین، می تواند فوق العاده باشد.

در ادامه بخوانید :

حقایق ناگفته در ارتباط با تمرینات تی آر ایکس “TRX”

بهترین تمرینات چربی سوزی برای افرادی که از دویدن متنفر هستند !

سیکس پک می خواهید ؟ پس با ۶ تا از بهترین تمرینات برای عضلات شکم آشنا شوید