ماسک های طبیعی برای از بین بردن چین و چروک دست ها !

ماسک طبیعی برای جوان سازی پوست دست ! دست ها نشان دهنده سن ما هستند.به خصوص بعد از 25  سالگی آن ها شروع به چروک شدن می کنند.اگر تغذیه صحیح نداشته باشیم و از پوست دست هایمان مراقبت نکنیم بسیار زودتر از آن چه که تصور می کنید پوست دستان شما در معرض فرسودگی و پیری قرار خواهد گرفت.ما در این مقاله 3 ماسک طبیعی برای جوان سازی پوست دست را برای شما تهیه کرده ایم که با یکدیگر با آن ها آشنا می شویم :

ماسک طبیعی برای جوان سازی پوست دست

دستان ما در طول روز در  معرض انواع میکروب ها و مواد مضر قرار می گیرد.به خصوص اگر به مقدار کافی آب و مرطوب کننده مصرف نکنید ، پوست دستانتان خیلی زودتر از آن چه که فکر می کنید دچار پیری و چروک خواهد شد.اما چکونه می توانیم از راه های طبیعی پوست دستانمان را جوان نگه داریم ؟ اصلا نگران نباشید.برای جوان نگه داشتن پوست دستانتان به کرم های گران قیمت احتیاج ندارید با استفاده از 3 ماسک طبیعی به راحتی می توانید دستانی شاداب و جوان داشته باشید.


ماسک موز و آووکادو 

ماسک طبیعی برای جوان سازی پوست دست

مواد لازم :

نصف یک عدد موز 

نصف یک عدد آووکادو 

یک عدد سفیده تخم مرغ

موز و آووکادو را له کرده و سپس سفیده تخم مرغ را نیز به آن اضافه کنید و به خوبی بهم زنید.ماسک حاصل را می توانید به دستان ،گردن و صورت تان بمالید.بعد از 25 دقیقه با آب ولرم بشویید.این ماسک را می توانید در هفته 2-3 بار استفاده کنید.این ماسک دستها را به زیبایی تغذیه می کند و آسیب های وارده به دست ها را کاهش می دهد.آنتی اکسیدان موجود در مور باعث تغذیه پوست دستانتان می شود.


در ادامه بخوانید :


ماسک دارچین و روغن نارگیل

ماسک طبیعی برای جوان سازی پوست دست

مواد لازم :

1 قاشق غذاخوری روغن نارگیل و یا روغن زیتون 

2 قاشق غذاخوری شکر قهوه ای

1 قاشق غذاخوری پودر دارچین

تمام مواد را با یکدیگر به خوبی مخلوط کنید و به تمام دستانتان بمالید.اگر دوست داشته باشید می توانید این ماسک را به صورت و گردنتان نیز بمالید.پوست خود را به آرامی ماساژ دهید .اما توجه کنید که این ماساژ باید بسیار آرام باشد.بعد از ماساژ اجازه دهید ماسک به مدت 5-7 دقیقه بر روی پوست شما باقی بماند و سپس با آب ولرم بشویید.دارچین، یک ماده ضروری برای درمان طبیعی است که دستان شما را تقویت می کند روغن نارگیل نیز رطوبت را به پوست دستانتان هدیه می دهد.


ماسک ماست ،عسل و موز

ماسک طبیعی برای جوان سازی پوست دست

مواد لازم :

نصف یک عدد موز

نصف یک پیاله ماست

1 قاشق غذاخوری عسل

2 قاشق غذاخوری آب پرتقال

با استفاده از یک چنگال موز را به خوبی له کنید و با مواد دیگر ترکیب کنید.این ماسک را می توانید علاوه بر دستان بر صورت و گردن خود نیز بمالید.به مدت 20 دقیقه صبر کنید.و سپس با آب ولرم بشویید. این ماسک را می توانید در هفته 3 بار استفاده کنید.با این مخلوط، شما می توانید تعادل pH پوست خود را حفظ کنید.همچنین این مخلوط چین و چروک ها را  نیز از بین می برد.