4 استایل پیشنهادی شیک و اسپرت برای آخر هفته !

4 استایل پیشنهادی شیک و اسپرت برای آخر هفته !

 

آیا برای آخر هفته شیک و اسپرت آماده هستید ؟

شلوارهای جین جزو همیشگی از کمد لباس ها هستند.در این مطلب 4 استایل پیشنهادی با شلوار جین را برای شما جمع آوری کرده ایم که باعث می شود شما دارای استایل شیک و اسپرت شوید. اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که شلوار جین از چه زمانی وارد دنیای مد شد ؟

پارچه جین اولیه مبدا فرانسوی و ایتالیایی دارد، در شهر نیم (Nimes) کشور فرانسه، بافندگان تلاش کردند تا پارچه جین را بازتولید نمایند ولی به جای آن، یک پارچه مشابه با الگوی بافتی از دنده‌های موازی مورب (w:en:Twill|Twill) توسعه دادند که به نام دنیمشناخته می شود، واژه “دنیم” از عبارت فرانسوی “de Nimes” به معنای “از نیم” آمده است.

برای نخستین بار لباس ملوانان از پارچه جین اولیه و یا دنیم تهیه شد. در دهه ۱۹۵۰ بود که استفاده از این نوع شلوار ابتدا در میان نوجوانان و سپس در میان همه مردم شایع شد. امروزه آمریکائیان سالانه ۱۴ میلیارد دلار جین خریداری می‌کنند.قدیمی‌ترین مارک‌های شلوار جین: لی، لیوایز (لِویز: Levi’s) متعلق به لوی استراوس (با کلود لوی استراوس جامعه شناس اشتباه نشود) و رانگلر نام دارند. شلوارهای جین معمولاً آبی رنگ (نیلی) هستند. برای رنگ این شلوارها از رنگ نیل استفاده می‌شود که هند اولین مرکز تولید و پروش گسترده آن بود. در حالی که تنها چند گرم نیل برای رنگ کردن یک شلوار لازم است، سالانه بیش از ۲۰ میلیون تن نیل در این صنعت مصرف می‌شود.

1-استایل اول

امروزه شلوار جین ها با رنگ های مختلف مانند سفید ،آبی ،مشکی و …. تولید می شوند و شما به راحتی می توانید با توجه به سلیقه خود رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با بلوز مورد علاقه خود ست کنید . پیشنهاد ما برای شما در استایل اول ست کردن شلوار جین سفید همراه با بلوزی طرح دار است.شما می توانید از رنگ های موجود در بلوز خود برای انتخاب کفش خود استفاده کنید.

4 استایل پیشنهادی شیک و اسپرت برای آخر هفته !

2-استایل دوم

شما می توانید با انتخاب شلوار جین های ساده استایل کلاسیک و مرموز داشته باشید ودر عین حال نیز می توانید با انتخاب شلوار جین های شلوغ و طرح دار پرانرژی به نظر برسید. پیشنهاد ما برای استایل دوم انتخاب شلوار جین پاره همراه با یک شومیز ساده سفید است.در عین حال می توانید برای ایجاد تضاد و پر انرژی دیده شدن از کفش قرمز استفاده کنید.

4 استایل پیشنهادی شیک و اسپرت برای آخر هفته !

3-استایل سوم

شما می توانید شلوار جین های خود را در استایل روز همراه با کفش های اسپرت بپوشید ولی همچنین می توانید با پوشیدن کفش های پاشنه بلند به راحتی به مهمانی های شب بروید.پیشنهاد ما برای استایل سوم پوشیدن شلوار جین دم پا گشاد همراه با یک شومیز طرح دار است.

4 استایل پیشنهادی شیک و اسپرت برای آخر هفته !

4- استایل چهارم

پیشنهاد ما برای استایل چهارم پوشیدن یک بلوز راه راه همراه یا شلوار جین طوسی رنگ است.همچنین می توانید با پوشیدن کفش سفید شیک بودن خود را چند برابر کنید.

4 استایل پیشنهادی شیک و اسپرت برای آخر هفته !

 

در ادامه بخوانید : ۴ استایل پیشنهادی با لباس هایی با طرح های گلدار برای آخر هفته