4 گیاه آپارتمانی با نگهداری آسان

 گیاه آپارتمانی با نگهداری آسان !آیا شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که به گیاهان آپارتمانی علاقه دارید ،اما به خاطر مشغله روزمره نمی توانید از آن ها مراقبت کنید ؟ یا بر اثر آبدهی فراوان باعث مرگ گیاه می شوید ؟ نگران نباشید ما در این مطلب 4 گیاه آپارتمانی با نگهداری آسان را برای شما جمع آوری کرده ایم که با یکدیگر با آن ها آشنا می شویم :

گیاه آپارتمانی با نگهداری آسان

 

1-پاپیروس

اگر با آبیاری بسیار باعث از بین رفتن گیاه می شوید ، پس گیاه پاپیروس مخصوص شماست ! مهم نیست که چقدر به این گیاه آپارتمانی آب می دهد زیرا ریشه این گیاه هرگز دچار پوسیدگی نمی گردد.خاک این گیاه باید دائما خیس باشد.فراموش نکنید که این گیاه آب دوست باید علاوه بر مرطوب بودن خاکش ،برگ های آن نیز مرطوب باشند.

گیاه آپارتمانی با نگهداری آسان2-سلاژینلا

نگهداری این گیاه نیز بسیار آسان است زیرا به نور مستقیم احتیاج ندارد و تنها چیزی که برای رشد نیاز دارد ، آب است.پس هر وقت دیدید خاک گلدان خشک است درون آن آب بریزید.

گیاه آپارتمانی با نگهداری آسان

3-هلکسین

این گیاه آپارتمانی به رطوبت زیادی احتیاج دارد و گزینه ایده آلی برای تراریوم است.این گیاه گزینه ایده آلی برای گلدان هایی است که از سقف آویزان می شوند.فراموش نکنید که خاک این گیاه باید همیشه خیس باشد.

گیاه آپارتمانی با نگهداری آسان

4-سرخس برگ شمشیری

یکی از آسان ترین گیاهان آپارتمانی است تا زمانیکه ریشه آن مرطوب باشد.اگر هوا منزل به اندازه کافی مرطوب نباشد برگ های آن به راحتی زرد می شوند.به همین دلیل آبیاری برگ های این گیاه را نیز فراموش نکنید.

گیاه آپارتمانی با نگهداری آسان

همچنین بخوانید :

استفاده از گیاهان در دکوراسیون منزل !

خانه هایتان را با این نکات برای زمستان آماده کنید

پیشنهادهای دکوراسیون برای باغچه های پاییزی

ساختن حشرات و حیوانات زیبا با استفاده از گیاهان مختلف!!!

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 
 
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *