5 اشتباه رایج در آرایش عروس !!!
سبک زندگی, مد و زیبایی

5 اشتباه رایج در آرایش عروس !!! 

آرایش عروس و اشتباهات رایج آن

 اگر شما نیز در سال 2017 قصد ازدواج دارید حتما این مطلب را مطالعه کنید. آرایش عروس ،برای عروس ها بسیار پر اهمیت است و زمان زیادی را برای آن صرف می کنند اما متاسفانه در عین حال جزو پر اشتباه ترین آرایش هاست. آیا دوست دارید در عکس های عروسی بدون نقص دیده شوید و در مهمترین شب زندگیتان بدرخشید ،اما چگونه ؟

تلاش برای امتحان کردن متد جدید

آرایش عروس باید خاص و بدون نقص باشد.باید با آرایش روزانه شما متفاوت باشد .اما این بدان معنا نیست که آرایش شما یک آرایش کاملا جدید باشد که تا به حال انجام نداده اید. آرایش عروس باید حتما قبل از روز عروسی بر صورت شما امتحان شده باشد.باید از رنگ ها و مارکهایی استفاده شود که قبلا شما استفاده کرده اید. قرار نیست در آرایش عروس شما کاملا عوض شوید و مهمترین نکته در سادگی است .

در ترند آرایش فصل گم شدن

همه ما آرایش سال و ترند آن را دنبال می کنیم و بسیار به آن علاقه داریم.اما زمانی که بحث از آرایش عروس می شود باید ترند فصل را کنار بگذاریم .باید بیشترین آرایشی را که مناسب چهره شما باشد را انتخاب کنید.

استفاده زیاد از رژ گونه

نه تنها در آرایش عروس  ،بلکه در آرایش مهمانی ها نیز اکثر ما دچار این اشتباه می شویم.برای این که دچار این اشتباه نشوید بعد از پایان آرایش حتما از خود عکس بگیرید و متوجه کمی یا زیادی آن شوید.

انتخاب کرم پودر اشتباه

یکی از حساسترین نقاط آرایش عروس ،انتخاب کرم پودر مناسب است.باید کرم پودر متناسب با رنگ پوست شما انتخاب شود که همچنین ماندگاری بالایی نیز داشته باشد.می خواهیم در این مورد یک راهنمایی طلائی را به شما بگوییم.در آرایش عروس از کرم پودر های حاوی کرم ضد آفتاب دوری کنید.زیرا در هنگام عکاسی باعث سفید دیده شدن بیش از اندازه صورت شما می شود.

تثبیت  نکردن آرایش با اسپری

اگر می خواهید آرایش شما در طول شب ثابت بماند استفاده از تثبیت کننده ها الزامی است.همان طور که برای ثابت ماندن موها از اسپری مو استفاده می کنید برای ثابت ماندن آرایش نیز باید از اسپری استفاده کنید تا در تمام شب بی نقص دیده شوید.

 

در ادامه بخوانید : با تکنیک و متدهای آرایش ساده تابستانی آشنا شوید

مطالب مرتبط

 
 

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *