Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

5 توصیه مفید برای اتمام رابطه که حتما باید بدانید!
روانشناسی

5 توصیه مفید برای اتمام رابطه که حتما باید بدانید! 

5 توصیه مفید برای اتمام رابطه ! تمام کردن یک رابطه گاهی اوقات آسان نیست.به خصوص وقتی هنوز احساسی میان شما و پارتنرتان باقی مانده است ، اما  شما بنا به دلایلی تصمیم گرفته اید رابطه خود را تمام کنید.در این مقاله قصد داریم 5 توصیه که باعث اتمام رابطه تان به روش سالم می شود را برای شما بیان کنیم :

5 توصیه مفید برای اتمام رابطه

 

 

هر جدایی آسان نیست ، اما پایان دادن به روابط شما به روشی سالم و متفکر می تواند سرآغاز روند بهبودی و پیشرفت مثبت باشد.اگر وارد فرایند جدایی شده اید و نمی دانید چه باید بکنید ، ما 5 نکته را برای شما به اشتراک گذاشته ایم تا به شما کمک کند ، جدایی سالم تری داشته باشید .

5 توصیه مفید برای اتمام رابطه

دنبال زمان و مکان مناسب نباشید

برخی از مردم چون دنبال زمان و مکان مناسب هستند ، مدت طولانی ای نمی توانند رابطه خود را تمام کنند.هیچ لحظه مناسبی برای اتمام یک رابطه نیست.بنابراین نباید انتظار داشته باشیم چنین لحظه ای برای پایان دادن به رابطه فرا برسد.حتی اگر سعی کنید لحظه مناسبی را برای پایان دادن به یک رابطه پیدا کنید ، آنچه باید بگویید هنوز هم می تواند بسیار تلخ باشد .توصیه می کنیم وقتی احساس می کنید رابطه شما به جایی نمی رسد ، خود را برای جدایی آماده کنید.


شاید برایتان جذاب باشد:


برای شروع کار ، برنامه ریزی مشترک را متوقف کنید.این مرحله به شما کمک می کند تا آماده شوید تا موضوع را باز کنید.به یاد داشته باشید که برای انجام چنین کاری نیازی به مجوز کسی ندارید ، لازم نیست هنگام پایان رابطه ، مانند یک فرد بهتر از دیگران رفتار کنید.عدم تمایل به حضور در  رابطه  دلیل خوبی برای پایان دادن به رابطه است.

برای پایان دادن به رابطه خود و محیط لازم را آماده کنید

وقتی آماده پایان روابط هستید ، محیطی آرام پیدا کنید که بتوانید با پارتنرتان صحبت کنید.محیطی که باعث استرس و حواس پرتی شما نشود.این می تواند  هر جایی باشد که بتوانید بدون احساس ناراحتی ، تماشای یا قضاوت به راحتی صحبت کنید.هر دو طرف باید از موقعیت هایی که شخص ثالث درگیر است دوری کنند و  زیرا ممکن است بر مکالمه تأثیر بگذارد یا باعث درگیری شود.

همیشه رابطه را رو در رو تمام کنید

هنگامی که ما نیاز به پایان یک رابطه داریم ، بهترین راه برای این کار ، ملاقات با آن شخص و برقراری ارتباط چهره به چهره است.همه ما سزاوار توجه هستیم ، مخصوصاً وقتی نیاز به شفاف سازی داریم. در مورد آن فکر کنید.

فراموش نکنید که در مورد جوانب خوب پارتنرتان صحبت کنید

صداقت مهمترین کلید ارتباطات است. اما صداقت در زمانی که یک رابطه در نقطه پایانی است ، از همیشه ضروری تر است.علاوه بر صداقت ، یادآوری جنبه های مثبت رابطه نیز حائز اهمیت است.همچنین باید جنبه های مثبت طرف مقابل را به خاطر بسپارید تا نشان دهید که از آنچه برای شما  انجام داده است سپاسگزار  و برای او بسیار ارزش قائل هستید.

از مجازات کردن پارتنرتان خودداری کنید

یک رابطه عاشقانه دو طرف دارد. این دو نفر مسئول آنچه اتفاق می افتد مسئول هستند.بنابراین سالم نیست که شریک زندگی خود را به دلیل تصمیم خود برای پایان دادن به روابط سرزنش کنید.دلیلی برای مجازات کردن کسی وجود ندارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

قالب وردپرس ساخته شده توسط Shufflehound. همه حقوق برای مجله وارونه محفوظ است، کپی بخش یا کل محتوا تنها با اجازه کتبی امکانپذیر است!