پربازدیدترین ها
روانشناسی

5 روش هوشمندانه برای یادگیری سریعتر در کسب و کار و موفقیت در آن 

;

5 روش هوشمندانه برای یادگیری سریعتر در کسب و کار

به دنبال راه‌هایی برای یادگیری سریعتر در کسب و کار هستید؟ یادگیری بهتر مهارت‌ها در شغل‌تان به شما کمک می‌کند سریعتر به موفقیت دست یابید وپیشرفت کنید. 

ترنس موری یک کارشناس جهانی است که به رهبران برای ساخت آینده کمک می کند. او به عنوان مدرس کارآفرینی در مدرسه کسب و کار لندن فعالیت می کند و درباره اختلال، نوآوری و کارآفرینی در سراسر جهان صحبت می کند. او روشی را ابداع کرده به نام “یادگیری اسپرسو”  که به معنای یادگیری در حال حرکت است. این روش همانند یک باشگاه ورزشی برای ذهن شماست و می تواند تفاوت بین پیشنهاد شغلی یا ارتقاء شغلی و هیچ چیز را مشخص کند. چرا یادگیری برای موفقیت شغلی بسیار مهم است؟ جواب مساوی است با سرعت تغییر.


همچنین بخوانید:

راز موفقیت مدیران موفق و کارآمد چیست؟ “بخش اول” 

توصیه های مدیران شرکت های مشهور جهان برای فتح قله موفقیت


تلفن هفتاد و پنج سال طول کشید تا به 100،000،000 کاربر دسترسی پیدا کند، واتس اپ 3 سال و پوکمون گو فقط یک هفته !!! حقیقت ساده این است که اگر شما با سرعت تغییرات خود را ایجاد نکنید، احتمال عقب ماندن شما بسیار زیاد است.

یادگیری اسپرسو می تواند به آموزش در زمینه کار و یا مهارت های حرفه ای مانند مهارت های مذاکره و ارائه به شما کمک کند. شهرت مهم است در جنگ برای استعداد، تنها هوشمند بودن کافی نیست، بلکه باید نشان دهید که شما هوشمند هستید.

در حال حاضر، بسیاری از ما از لحاظ ذهنی از روش های یادگیری اشتباه که در مدارس به ما آموزش شده رنج می بریم. خبر خوشحال کننده این است که ما می توانیم از شیوه و سبک یادگیری که برای ما کارساز هستند اقدام به یادگیری کنیم.

چگونه باید هوشمندانه یاد بگیریم؟ در اینجا 5 روش هوشمندانه برای یادگیری سریعتر در کسب و کار را در اختیار شما قرار می دهیم.

1 – رهبران کسانی هستند که مطالعه می کنند!

اگر می توانید یاد بگیرید که بخوانید، می توانید برای یادگیری بخوانید. برای امثال در لیست مطالعه شما چه چیزهایی است؟ بیل گیتس، وارن بافت و سر ریچارد برانسون همه مطالعه کنندگان قدرتمندی هستند. خواندن عمیق به شما کمک می کند که به طور کامل حضور پیدا کنید و نشان داده شده است که می تواند به  مهارت های شناختی، حل مسئله و حتی خلاقیت کمک کند. سعی کنید از اپلیکیشن برنامه Get Abstract استفاده کنید. این اپ خلاصه ای پنج صفحه ای از کتاب ها را فراهم می کند و یک ابزار آموزشی مورد علاقه در بین هنرمندان برتر است.


همچنین بخوانید: سخت ترین مهارت های مدیریت و رهبری که باید آنها را یاد بگیرید!


2 – هرگز تنهایی چیزی نخورید!

آخرین باری که با کسی شام و یا ناهار خوردید و  همزمان چیز جدیدی یاد گرفتید چه زمانی بوده است؟ برای یادگیری سریع، شما باید شبکه‌ای از افراد متفکر و کارفرمایانی که می توانید به آنها دسترسی داشته باشید را در حرفه خود بسازید. این شبکه ها به شما دسترسی، بینش و نفوذ می دهد.

به همین ترتیب، اگر شما به ذهن‌های درست متصل نباشید، یادگیری بسیار سخت تر می شود. 9others.com یکی از انجمن هایی است که می داند ایده ها زمانی اتفاق می افتند که انسان ها با یکدیگر متحد شوند و ایده های خود را با دیگران مبادله می کنند. این وب سایت در سال 2011 تاسیس شد، و بر این باور بود که “موفقیت شما نیاز به کمک دیگران دارد”. این وب سایت در حال حاضر دارای شبکه ای بیش از 3500 کارآفرین در سی و سه شهر است و راه را با یک رویکرد هوشمندانه تر به پیش می برد.


همچنین بخوانید: چگونه در 20 ساعت یک مهارت جدید کسب کنیم؟


3 – مربیان باعث پیشرفت شما می شوند!

مربیان مانند دوستان انتقاد کننده هستند آنها یک فضای خصوصی برای شما برای بحث در مورد چالش ها، غلبه بر موانع و تست ایده ها فراهم می کنند. مربیان می توانند زنده یا مرده باشند! شما می توانید با مطالعه آنچه مدیران و کارآفرینان بزرگ در گذشته انجام داده اند مطالب بسیار مفید و مهمی از آنها یاد بگیرید.

4 – شکست سریع

یادگیری با انجام این کار احتمالا قوی ترین راه برای رشد است. زندگی شما به شکست متصل است. در شکست، اسرار کوچک زندگی است: شما نمی توانید دوچرخه سواری را با خواندن در مورد دوچرخه سواری یاد بگیرید!

جیمز دیسون قبل از اختراع پرفروش ترین واکس Dyson Air خود، بیش از 5000 نمونه شکست خورده را تولید کرد.


همچنین بخوانید: با مزایای شکست خوردن از دیدگاه مدیریت آشنا شوید!!!


شکست را به عنوان بزرگترین معلم در آغوش بگیرید. این یک بخش حیاتی از روند رشد به عنوان یک انسان است. یک شکست واقعی زمانی است که شما اشتباهی مرتکب می‌شوید و به سرعت آن را برطرف نمی کنید و دوباره مرتکب آن می‌شوید. فرمول موفقیت یک رمز و راز نیست. این یک انتخاب آگاهانه است برای یادگیری از شکست. هر انتخاب اشتباه، شخصیت را ایجاد می کند و ذهنیت خود را برای چالش بعدی تقویت می کند.

5 – شانس خودت را بساز

شانس یک مهارت است که می تواند توسعه یابد. این در مورد انعطاف پذیری ذهن و آمادگی گوش دادن به قلب خود و داشتن اعتماد به تصمیمات خود است. از وقایع احتمالی استفاده کنید، روال هفتگی را بشکنید و هر از چند گاهی جرات تغییر روند تکراری را داشته باشید. دنیای پر از فرصت هایی است که می توانید آنها را بپذیرید. تینا سیلن، مدیر اجرایی برنامه سرمایه گذاری فناوری استنفورد در کتاب خود می نویسد: “افراد خوش شانس فقط به جهان اطرافشان و ملاقات با افراد جالب بسنده نمی کنند؛ بلکه آنها همچنین راه های غیر معمولی را برای استفاده و تجدید دانش و تجارب خود پیدا می کنند.”

اکثر مردم دارای قابلیت های قابل توجه در نوک انگشتان خود هستند، اما هرگز متوجه آنها نمی شوند.

ممکن است به خواندن این مطالب نیز علاقه مند باشید

مطالب مرتبط

 
0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات