5 فیلم فوق العاده برای بهبود زبان انگلیسی ! به نظر می رسد که که شما تلاش زیادی برای یادگیری و صحبت کردن به زبان انگلیسی انجام داده اید.همه ما به دوره های آموزشی رفته ایم ،کتاب هایی به زبان انگلیسی خوانده ایم ،و تلاش های زیادی برای حفظ کلمات کرده ایم.همه اینها سطوح انگلیسی ما را تا حدودی بهبود بخشیده است.از این به بعد، ما باید انگلیسی را با تمرین و گوش دادن به زبان انگلیسی به منظور ارتقا سطح زبان انگلیسی به سطوح بالا ترارتقاء دهیم.

5 فیلم فوق العاده برای بهبود زبان انگلیسی

اگر وقت و هزینه کافی برای رفتن به خارج از کشور ندارید  تا زبان انگلیسی خود را بهبود بخشید، زیباترین فعالیتی که می توانید برای یادگیری زبان انگلیسی انجام دهید، تماشای فیلم ها به زبان انگلیسی است.زیرا  فیلم های انگلیسی به ما زبان را در محیط طبیعی و چگونگی استفاده از کلمات در شرایط مختلف به بهترین نحو نمایش می دهد.به این ترتیب، افعال و برخی از الگوهای گفتاری روزمره در ذهن ما جایگاهی بهتر خواهند داشت.

ما در این مطلب 5 فیلم فوق العاده که هم کمک زیادی به بهبود زبان انگلیسی و هم زیبا که از تماشای آن لذت خواهید برد را برای شما جمع آوری کرده ایم ، که با یکدیگر با آن ها آشنا می شویم :


1. Forrest Gump

5 فیلم فوق العاده برای بهبود زبان انگلیسی

 

این فیلم با ساختار کلاسیک و ساده و شیوه مفهومی آن ،و بدور از هر گونه خستگی باعث بهبود زبان انگلیسی شما وهمچنین داشتن اوقات خوبی خواهد شد.


2. The King’s Speech

5 فیلم فوق العاده برای بهبود زبان انگلیسی

شما با دیدن این فیلم با یک ضربه ، به دو هدف دست پیدا خواهید کرد هدف اول بهبود زبان انگلیسی، یکی از خصوصیات بارز این فیلم گفتگو زیاد و تلفظ صحیح و کلمات عامیانه است.دومین هدف لذت بردن از فیلمی بسیار زیبا و فوق العاده خواهد بود.


3. The Break Up

5 فیلم فوق العاده برای بهبود زبان انگلیسی

این فیلم کمدی عاشقانه در عین سرگرم کردن شما باعث بهبود زبان انگلیسی می گردد.همچنین اگر شما به فیلم های کمدی عاشقانه علاقه دارید حتما در ادامه این مطلب را نیز :بهترین فیلم های کمدی عاشقانه در سال 2018 مطالعه کنید.


4. The Hangover

5 فیلم فوق العاده برای بهبود زبان انگلیسی

حدس می زنم این فیلم و سری های آن را همه دیده اید.یک گروه دوست برای جشن مهمانی خداحافظی از مجردی به وگاس می روند و صبح زمانیکه از خواب بلند می شوند ، چیزی در مورد دیشب به یاد نمی آورند.بهتر است این فیلم را تماشا کنید.این سری فیلم ها جزو بهترین فیلم های کمدی هستند.


همچنین بخوانید :20 تا از بهترین فیلم های کمدی که حتما باید تماشا کنید


5. The Shawshank Redemption

5 فیلم فوق العاده برای بهبود زبان انگلیسی

این فیلم که دارای آزادی، تمایز استقلال و مبارزه برای زندگی است در میان بهترین فیلم های جهان قرار دارد.این فیلم را به دوستانی پیشنهاد می کنیم که علاقه دارند فیلم های متفاوت تماشا کنند.

در ادامه بخوانید :

20 تا از بهترین فیلم های جنایی که حتما باید آنها را تماشا کنید به انتخاب مجله وارونه

10 فیلم رمانتیک که حتما باید آنها را تماشا کنید !

10 تا از بهترین فیلم های پسارستاخیزی که حتما باید آن ها را ببینید!

10 فیلمی که نباید هرگز با پارتنر خود مشاهده کنید !