5 سریال با داستان جنایی واقعی که حتما باید آنها را تماشا کنید !

 5 سریال با داستان جنایی واقعی ! نظر شما در مورد یک ماراتن سری جنایت بر اساس داستان واقعی در یک روز فوق العاده ای پاییزی چیست ؟ اگر شما نیز قصد دارید در این روزهای زیبای پاییزی زمانی را برای دیدن فیلم های جنایی با داستان واقعی بگذارید حتما این مطلب را مطالعه کنید :

 

1- American Crime Story

5 فیلم و سریال با داستان های جنایی واقعی

 

این سریال یکی از جذاب ترین سریال های جنایی آمریکا با داستان های واقعی است که توسط اسکات الکساندر و لری کارازوسکی ساخته شده است.هر فصل از این سریال به موضوع متفاوتی می پردازد.فصل اول این سریال به  محاکمه او. جی. سیمپسون می‌پردازد و براساس کتاب دویدن برای زندگی‌اش: مردم علیه او. جی. سیمپسون اثر جفری توبین ساخته شده‌است.فصل دوم این سریال در مورد ترور طراح لباس مشهور جیانی ورساچه است.فصل سوم این مجموعه براساس وقایع پس از توفان کاترینا ساخته می‌شود و فصل چهارم آن به رسوایی کلینتون-لوینسکی اختصاص دارد.

2-Amanda Knox

5 فیلم و سریال با داستان های جنایی واقعی

آیا او یک قاتل است که به صورت وحشیانه و با خونسردی کامل هم اتاقی خود را به قتل می رساند و یا دانشجویی بی گناه که خود را درون کابوسی بی پایان قرار می دهد ؟این مستند در مورد دانشجویی به نام آماندا ناکس است که برای تحصیل به ایتالیا می رود و به جرم قتل بازداشت می شود و روانه زندان می گردد و در نهایت تبرئه می شود.دیدن این مستند هیجان انگیز را به شما پیشنهاد می دهیم .

3-The Keepers

5 فیلم و سریال با داستان های جنایی واقعی

این مینی سریال هفت قسمتی در مورد داستان جنایی واقعی قتل راهبه ای در نیم قرن گذشته است.که به اتفاقات پشت پرده آن قتل می پردازد.این مینی سریال نامزد جوایز Emmy نیز شده است.این مینی سریال در سال 2017 از شبکه نتفلیکش پخش شد.

4-Wild Wild Country

5 فیلم و سریال با داستان های جنایی واقعی

یک مستند سریالی شش قسمتی دربارهٔ گوروی هندی (عرفای هندی )، باگوان شری راجنیش (اوشو) و جنبش راجنیش است که در ۱۶ مارس ۲۰۱۸ در نتفلیکس پخش شد.این مینی سریال مستند نامزد در دو بخش در جوایز Emmy شده است.برخی از منتقدان این سریال را یکی از بهترین سریال مستندهای سال 2018 می دانند.

5-The Confession Tapes

5 فیلم و سریال با داستان های جنایی واقعی

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *