5 پیشنهاد آرایشی برای شب های تابستان ، ساده و شیک باشید !

شب های گرم تابستان و نکات آرایشی آن

پیشنهاد آرایشی برای شب های تابستان که سبب می شود در شب های تابستان بیشتر به بیرون بروید !شما می توانید در شب های تابستان با دوستان خود به سینما یا رستوران بروید و همیشه شیک و زیبا دیده شوید.در آرایش تابستان استفاده از کرم پودر ممنوع است و به جای آن می توانید قسمت هایی از صورت را که نیاز به زیر سازی دارند را با پودر های سبک آرایش کنید.

پیشنهاد آرایشی برای شب های تابستان

در ادامه می توانید برای آرایش گونه ها از رژگونه های به رنگ صورتی یا هلویی استفاده کنید که باعث شاداب دیده شدن شما در شب های گرم تابستانی می شود.شب های تابستان به درخشش  احتیاج دارد پس می توانید با استفاده از پودرهای برنزه بر روی گونه های خود درخشش را به آن ها هدیه دهید.

آرایش چشم باید به چه صورت باشد ؟

پیشنهاد آرایشی برای شب های تابستان

برای اینکه آرایش چشم شما متناسب با آرایش صورت شما باشد از رنگ های خاکستری و قهوه ای استفاده کنید.می توانید از سایه به رنگ های بژ و قهوه ای در پشت چشمانتان و قهوه ای تیره در انتهای چشمانتان استفاده کنید .همچنین می توانید از ریمل قهوه ای برای مژه هایتان استفاده کنید.

از چه رنگ رژلب  باید استفاده کنیم ؟

در شب های تابستان می توانید از رژ لب های صورتی رنگ یا مرجانی استفاده کنید اما پیشنهاد ما استفاده از برق لب است.به طور خلاصه سعی کنید در شب های تابستان آرایشی ساده و شاداب داشته باشید .

 

در ادامه بخوانید : با تکنیک و متدهای آرایش ساده تابستانی آشنا شوید

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *