پربازدیدترین ها
روانشناسی

حفظ رابطه عاشقانه ؛ 5 کاری که هر ماه باید انجام دهید! 

یک رابطه قوی مانند میدان ماراتون است. برای حفظ رابطه عاشقانه باید بسیار تلاش کرد و این تلاش خیلی بیشتر از خریدن هدیه در روزهای خاص است. برای ایجاد رابطه ای سالم و نیرومند باید انرژی و انگیزه زیادی داشته باشید. در این مطلب 5 کاری که زوج ها باید در هر ماه برای حفظ رابطه عاشقانه شان انجام دهند را برایتان شرح می دهیم:

1-برای یک وعده غذایی عاشقانه به بیرون بروید.

حفظ رابطه

بعد از مدتی غذا خوردن در منزل بسیار یکنواخت می شود. نه تنها در روزهای خاص بلکه سعی کنید در ماه یک بار در یک وعده غذایی به بیرون بروید و یک روز عاشقانه داشته باشید.


همچنین بخوانید: نشانه های یک رابطه سالم و موفق ؛ رابطه شما سالم است یا سمی؟


2-به تنهایی بیرون بروید.

حفظ رابطه

صرف زمان با دوستان و خانواده یک گزینه خوب است. گاهی اوقات فعالیت هایی که با شریک زندگی خود انجام می دهید می تواند به صورت معمول تبدیل شود و باعث یکنواختی زندگی شما شود. به همین دلیل تنها به دیدار دوستان و خانواده خود بروید این امر شور و اشتیاق شما را برای یکدیگر افزایش می دهد.

3-هدیه بخرید.

هدایای خارج از روزهای تولد و سالگرد ها موجب هیجان و خوشحالی در میان شما خواهد شد. هدیه می تواند یک کتاب یا یک شکلات باشد.

4-از شهر دور شوید.

حفظ رابطه

بعضی اوقات روال زندگی روزمره باعث می شود رابطه شما آسیب ببیند.اگر این امکان برای شما وجود ندارد که هر ماه از شهر دور شوید می توانید با یک برنامه ریزی صحیح آن را انجام دهید. ولی در نهایت سعی کنید که حتما این کار را انجام  دهید.


همچنین بخوانید: تاثیر ماری جوانا بر رابطه جنسی خوب است یا بد؟


5-کارهای جدید را امتحان کنید.

حفظ رابطه

به عنوان مثال می توانید به یک کنسرت خواننده مورد علاقه تان یا یک نمایشگاه نقاشی بروید. همچنین می توانید فعالیت های جدیدی را که هیچ وقت انجام نداده اید را امتحان کنید.

ممکن است به خواندن این مطالب نیز علاقه مند باشید

مطالب مرتبط

 
0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات