6 ترند برای استایل پاییزی که باید در ست پوشاک شما حضور داشته باشد

6 ترند برای استایل پاییزی که باید در ست پوشاک شما حضور داشته باشد

ترندهای پاییز و زمستان 2017

ترند های فصل تابستان حالا جای خود را به استایل پاییزی داده اند. اگر چه بعضی اعتقاد دارند که مد بهار و تابستان به پاییز و زمستان نیز انتقال یافته است اما بر خلاف تصور آن ها ترندهای جدیدی نیز برای پاییز و زمستان وجود دارند که در این مطلب با آن ها آشنا می شویم :

1-کاپشن های پفکی

استایل پاییزی ترند این کاپشن ها امسال نیز همچنان ادامه دارد و شما می توانید آن ها را با شلوار جین و تی شرت به راحتی ست کنید و استایل پاییزی اسپرت و شیکی داشته باشید.

2-دامن های چین دار

استایل پاییزی در استایل پاییزی دامن های میدی چین دار را به راحتی می توانید در همه جا مشاهده کنید.این دامن های سبک رمانتیک را می توانید با چکمه و پلیورهای گشاد به راحتی ست کنید و استایلی کاملا زنانه  داشته باشید.یا می توانید این دامن ها را با بلوزهای جذب همراه با یک کت ست  کنید.

3-گوشواره های بلند

استایل پاییزی

گردنبند های چوکر جای خود را به گوشواره های بلند می دهند.شما می توانید از یک کت و پلیور ساده استفاده کنید وبرای جذاب نشان دادن استایلتان  همراه با آن از این مدل گوشواره ها استفاده کنید.گوشواره های رنگ رنگی ،دارای سنگ و نگین را از کمد لباس های ترند خود دور نکنید.

4-تی شرت های وینتیج

استایل پاییزی

این سبک تیشرت ها در دهه 80 در میان گروه های راک و در دهه 90 با علامت های تجاری بسیار ترند بوده اند و اکنون نیز پس از گذشت سال ها به دنیای مد بازگشته اند.

5-بلوزهای با برش در ناحیه سر شانه

استایل پاییزی

این بلوزها با برش در ناحیه سر شانه این فصل بسیار ترند می باشند.این مدل بلوز ها برای خانم هایی با سرشانه پهن بسیار مناسب می باشد.

6-بلوزهای یقه ایستاده

استایل پاییزی

این فرم بلوز ها هم گردن شما را بلند تر نشان می دهد و هم باعث افزایش حس قدرت به شما می گردد.شما می توانید این بلوزها را همراه با دامن های جذب و چکمه استفاده کنید.

ممکن است به خواندن این مطالب نیز علاقه مند باشید