6 لباس که نباید با کفش پاشنه بلند پوشیده شود !

کفش های پاشنه بلند و نکاتی در مورد پوشیدن آن ها !

هیچ کس نمی تواند  جذابیت کفش های پاشنه بلند را انکار کند.اما جذابیت کفش های پاشنه بلند تا زمانی است که به درستی مورد استفاده قرار گیرد.ما در این مطلب 6 لباس که نباید با کفش پاشنه بلند پوشیده شود را برای شما جمع آوری کرده ایم :

1-شلوارک های جین

یکی از اشتباهات رایج در مورد شلوارک های جین ،پوشیدن آن ها با کفش های پاشنه بلند است.اگر می خواهید استایلی شیک و ترند داشته باشید می توانید شلوارک های جین را با کفش های اسپرت و یا کفش های تخت بپوشید.اما اگر نیز همچنان اصرار به پوشیدن کفش های پاشنه بلند همراه شلوارک های جین دارید می توانید از صندل های با پاشنه یکسره استفاده کنید.

2-دامن های کوتاه

یکی دیگر از 6 لباس که نباید با کفش پاشنه بلند پوشیده شود ، دامن های کوتاه است .هر چقدر قد دامن شما کوتاه تر باشد باید پاشنه کفش شما نیز به همان اندازه کوتاه شود.پوشیدن دامن خیلی کوتاه همراه با کفش پاشنه بلند می تواند ظاهری نامناسب ایجاد کند.اما در عوض می توانید دامن های کوتاه را با صندل های تخت بپوشید و ظاهری شیک و ترند به وجود آورید.

در ادامه بخوانید :با مشهورترین طراحان کفش در دنیا آشنا شوید !

3-شلوارهای گشاد

یکی از پوشیدن کفش های پاشنه بلند همراه با شلوارهای گشاد می تواند قد پاهای شما را بلندتر نشان دهد اما نکته مورد توجه این است که نوک کفش شما باید بسته باشد و از پوشیدن کفش های پاشنه بلند جلو باز خودداری شود.

6 لباس که نباید با کفش پاشنه بلند پوشیده شود

4-دامن های میدی

یکی دیگر از 6 لباس که نباید با کفش پاشنه بلند پوشیده شود ،دامن های میدی است .پوشیدن دامن های میدی با صندل های پاشنه بلند یک کابوس است .زیرا استایل دامن های میدی و صندل های پاشنه بلند بسیار متفاوت است و هیچ شباهتی با یکدیگر ندارد.بهترین استایل با دامن های میدی پوشیدن کفش هی پاشنه بلند نوک تیز است.

در ادامه بخوانید :ترند دامن های جین و پیشنهادهای استایلی با آنها !

5-لگین ها

یکی دیگر از اشتباهات رایج پوشیدن کفش های پاشنه بلند با لگین است.سعی کنید هنگام پوشیدن لگین از کفش های ورزشی استفاده کنید.

6 لباس که نباید با کفش پاشنه بلند پوشیده شود

6-کفش های پاشنه بلند که راه رفتن با آن ها دشوار است.

هنگام خرید کفش های پاشنه بلند به راحت بودن کفش ها اهمیت دهید.سعی کنید کفش هایی را خریداری کنید که در آن ها احساس راحتی می کنید.زیرا راه رفتن صحیح و با اعتماد به نفس می تواند شیک بودن شما را چند برابر کند.

در ادامه بخوانید :

با کفش های ترند تابستان در سال ۲۰۱۸ آشنا شوید !

لباس ها و اکسسوری هایی که باعث آسیب دیدن بدن شما می شوند !

با ۱۰ عادت روزانه زنان شیک پوش آشنا شوید !

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *