6 نکته برای گرفتن سلفی های زیبا در آینه

6 نکته برای گرفتن سلفی های زیبا در آینه !

یکی از رایج ترین روش ها برای نشان دادن لباس و استایل تان ،سلفی در آینه است.اما برای اینکه سلفی بهتر و زیباتری در آینه داشته باشید ،چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟ می توانیم بگوییم دلیل به وجود آمدن سلفی در آینه که در اصل توسط علاقه مندان به مد و فشن به وجود آمده است نشان دادن لباس و استایل شما در آن روز است .دلیل محبوبیت سلفی در آینه این است که دیگر نیاز به شخص دیگری برای گرفتن عکس ندارید و خودتان به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.ما در این مطلب شما را با 6 نکته برای گرفتن سلفی های زیبا در آینه آشنا می کنیم :

6 نکته برای گرفتن سلفی های زیبا در آینه

1-دلیل سلفی شما در آینه مهم است.

قبل از هر چیزی باید دلیل سلفی در آینه مشخص باشد ،آیا می خواهید لباس خود را به همسر یا دوست خود نشان دهید و یا قصد دارید آن را در صفحات مجازی به اشتراک بگذارید ؟اگر پاسخ شما سوال دوم است همان طور که می دانید باید به عکس خود اهمیت بیشتری دهید .مهم ترین نکته این است که باید درسلفی مقابل آینه راحت باشید و استایل خودتان را به بهترین شکل نشان دهید.به این منظور می توانید قبل از گرفتن سلفی ژست خود را در مقابل آینه تمرین کنید.

2-به زاویه و نور دقت کنید.

هر کس باید بتواند بهترین زاویه برای گرفتن عکس سلفی مناسب خود را انتخاب کند.همچنین باید دقت کنید که دستی که گوشی شما در آن قرار دارد نباید مانع از نشان دادن استایل شما باشد.شما می توانید تلفن خود را بالا تر و یا گوشه آینه قرار دهید .نحوه گرفتن تلفن شما به استایل و لباس شما بستگی دارد.

در ادامه بخوانید :بهترین گوشی های سلفی و ویدیو سلفی برای اینفلوئنسرها 

3-همیشه نباید عکس های سلفی شما در آینه قدی باشد.

گاهی اوقات می توانید از آینه برای نشان دادن جزئیات استایل خود مانند اکسسوری ،کیف و یا کفش استفاده کنید و همیشه نباید عکس های سلفی شما در آینه قدی باشد.

4-بعضی از آینه ها بسیار مناسبند.

پیدا کردن آینه مناسب برای عکس های سلفی  بسیار دشوار می باشد.علاوه بر آینه مناسب ،نور پردازی و فضای قرار گرفتن آینه نیز بسیار مهم است.به همین دلیل همیشه به سایز آینه ،نور بالای آینه و اطراف آن دقت کنید.

5-تمیز بودن آینه

هنگام گرفتن سلفی مقابل آینه به تمیز بودن آن دقت کنید زیرا گرفتن سلفی در آینه کثیف به هیچ وجه زیبا نیست.

6 نکته برای گرفتن سلفی های زیبا در آینه

6-آرایش مناسب

یکی از 6 نکته برای گرفتن سلفی های زیبا در آینه داشتن آرایش مناسب است.زیرا بعضی از آرایش ها ممکن است در آینه زیبا باشد اما هنگام گرفتن سلفی باعث زیبا دیده شدن شما نگردد.ما در مطالب بعدی نکات آرایشی برای گرفتن سلفی را برای شما بیان می کنیم.

در ادامه بخوانید :

آیا کسانی که به طور مستمر از خود عکس سلفی می گیرند دارای مشکل روانشناختی هستند ؟

آیا تکنولوژی مانع تجربه عشق های واقعی و جذاب قدیمی شده است؟

بهترین گوشی های موجود در بازار تا سقف ۲ میلیون تومان