Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

بررسی ها

6 هفته تمرینات ورزشی برای داشتن اندامی ایده آل در تابستان !
سبک زندگی, ورزش

6 هفته تمرینات ورزشی برای داشتن اندامی ایده آل در تابستان ! 

اصلا شکل ظاهری بدن شما اهمیت ندارد شما با انجام تمرینات به مدت 6 هفته می توانید به اندامی ایده آل برای تابستان دست پیدا کنید.بله این این حقیقت دارد که شکل ظاهری بدن شما ارتباط مستقیمی با ژنتیک شما دارد و شما نمی توانید ژنتیک خود را تغییر دهید.به هرحال ،شما می توانید با تعریف برنامه ای خاص برای قسمت های مختلف بدن آن ها را به بهترین نحو تغییر دهید.6 هفته تمرینات ورزشی تابستانی به شما کمک خواهد کرد که به سالم ترین  روش به فرم دلخواه خود دست یابید.اما به شما توصیه می کنیم علاوه بر تمرینات ورزشی یک رژیم غذایی حاوی پروتئین بالا را دنبال کنید تا نتایج مثبتی را مشاهده کنید.

چگونه به یک اندام ایده آل تابستانی دست پیدا کنیم :

در این مطلب یک برنامه ورزشی برای کاهش سایز دور کمر ،خوش فرم شدن باسن و ران ها و بدست آوردن اندامی ایده آل تابستانی جمع آوری کرده ایم که با یکدیگر با آن آشنا می شنویم. (این برنامه ورزشی توسط مربی فیتنس ،سامانتا کلیتون مربی اختصاصی فوتبالیست معروف کریستیانو رونالدو تنظیم شده است )

شنبه

پیاده روی بر روی یک تپه و یا سطح شیب دار

پیاده روی بر روی سطح شیب دار برای ران و باسن مانند وزنه برداری با پا هاست.این ورزش به برجسته شدن باسن شما و سلامت قلب و عروق و چربی سوزی کمک خواهد کرد.

یکشنبه

انجام تمرینات اسکات ،لانگز ، mountain climbers و انجام حرکت استپ

هر کدام از تمرینات را به تعداد 15 و در 4 ست تکرار کنید.و برای افزایش مقاومت می توانید از دمبل و یا بطری آب استفاده کنید.انجام این حرکات باعث می شود شما پاها و باسن خوش فرم و فیت داشته باشید.

دوشنبه

استراحت و انجام حرکات کششی

انجام حرکات کششی و استراحت نقش مهمی در تمرینات ورزشی دارند.زیرا بدن زمانی برای تعمیر خود پیدا می کند.کشش در روز استراحت به کاهش آسیب  دیدگی عضلات کمک خواهد کرد.

سه شنبه

تمرینات اینتروال

حرکت در جا زانو خود را بالا بردن ( High knee runs)،شنا (push-ups) ،کرانچ ،کرانچ پهلو ،پرش بر روی یک پا (single leg hops )،طناب زدن

هر کدام از تمرینات را به مدت 45 ثانیه و بعد از 15 ثانیه انجام دهید.تمرینات را به مدت 30 دقیقه تکرار کنید.تمرینات اینتروال ایده آل ترین تمرینات برای چربی سوزی هستند.تمرینات انتخابی بیشترین تاثیر را بر روی منطقه میانی بدن شما دارند.منطقه میانی بدن شما نقش مهمی در تعادل شما دارد.

چهارشنبه

روز استراحت همراه با فعالیت بدنی

دوچرخه سواری ،شنا ،پیاده روی ،و هر فعالیت بدنی به صورت آرام و پیوسته به مدت یک ساعت.

اضافه کردن یک روز جالب به برنامه های ورزشی می تواند سرگرم کننده تر باشد.ورزش پایدار بدن شما را به سوختن چربی تشویق می کندو شما با تمرکز به انجام آن می توانید از استرس رها شوید.

پنچشنبه

روز تمرین سخت

تا می توانید در این روز به خود فشار بیاورید زیرا آخرین روز تمرین در هفته است.سعی کنید تمریناتی مخصوص منطقه مرکزی خود انجام دهید.زیرا این کار باعث تقویت عضلات پایین تنه نیز می گردد.

جمعه

استراحت و ریکاوری

6 هفته تمرینات ورزشی تابستانی را با یک رژیم معقول غذایی انجام دهید.و شما به اندامی ایده آل خود خواهید رسید.گاهی اوقات به نظر می رسد دشوار است، اما به یاد داشته باشید که جایگزینی برای داشتن یک اندام سالم و ایده آل وجود ندارد.به خاطر داشته باشید که سلامتی خود را اولویت قرار داده تا همیشه زیبا و سلامت باشید.

در ادامه بخوانید :

چگونه در محل کار بدون ورزش کردن تا ۳ برابر کالری بیشتری بسوزانیم ؟

از دید عصب شناسان بهترین زمان ورزش کردن در طول روز کدام است ؟

۵ مورد از بهترین حرکات ورزشی برای از بین بردن چربی زیر شکم

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

قالب وردپرس ساخته شده توسط Shufflehound. همه حقوق برای مجله وارونه محفوظ است، کپی بخش یا کل محتوا تنها با اجازه کتبی امکانپذیر است!