7 شخصیت مردانه که زنان باید از آن ها دوری کنند !

7 تیپ شخصیتی مردانه که زنان باید از آن ها دوری کنند !

 

از این مردان دوری کنید !

هر چند که همواره والدین به ما گوشزد می کنند که از رابطه های اشتباه جلوگیری کنیم ،اما گاهی ممکن است دچار اشتباه شویم.این اشتباهات برخی اوقات بسیار جبران ناپذیرند.در این مطلب7 تیپ شخصیتی مردانه که زنان باید از آن ها دوری کنند را بازگو می کنیم :

1-مردانی که به تازگی رابطه قبلی خود را تمام کرده اند.

7 تیپ شخصیتی مردانه که زنان باید از آن ها دوری کنند !

بعد از تمام شدن یک رابطه ،طرفین به زمان نیاز دارند.در غیر این صورت شما نقش پرستار را برای درمان زخم های باقی مانده از رابطه قبلی ایفا خواهید کرد.رابطه های که به مرز پایان می رسند ،مدت زمانی طول می کشد تا طرفین رابطه احساس بهبودی کنند.اگر شما با مردی که به تازگی رابطه خود را تمام کرده آشنا شده اید ،باید این را بدانید که عمر رابطه شما بسیار کوتاه خواهد بود.

2-مردانی که به طور مداوم وارد رابطه می شوند.

این مردان بسیار خطرناک هستند.زیرا همواره دوست دارند رابطه های جدید را تجربه کنند و رابطه های آن ها بیشتر از چند ماه دوام نمی آورد.مردانی که از تنهایی می ترسند در دسته این شخصیت ها قرار می گیرند و این مشکل آن ها ناشی از دوران کودکی آن هاست. و ترس از تنهایی را همواره به یدک می کشند.تغییر شخصیت و ماندن در رابطه برای آن ها بسیار دشوار است .

3-مردانی که شدیدا کنترل گرا هستند.

این مردان به سرعت عصبانی می شوند و کنترل خود را از دست می دهند .و واکنش های اغراق آمیز از خود نشان می دهند.اگر می خواهید از موقعیت های ناخواسته  در شرایط اجتماعی جلوگیری کنید، از این نوع  مردان دور شوید.آن ها می توانند با خشم و واکنش های اغراق آمیز شما را کنترل کنند.پس بهتر است با این تیپ مردان اصلا وارد رابطه نشوید.

4-مردان بچه ننه

7 تیپ شخصیتی مردانه که زنان باید از آن ها دوری کنند !

قدرت و صمیمیت در روابط خانوادگی هیچ مشکلی ندارد.اگر یک مرد به مادر خود احترام بگذارد جای هیچ شکی نیست که برای شما نیز احترام قائل خواهد شد.اما اگر زمانیکه با وی در حال صحبت هستید ،همواره از مادرش تعریف می کند و برای هر تصمیم گیری با مادر خود مشورت می کند ،باید هر چه سریع تر رابطه خود را تمام کنید.

5-مردان نارسیسسیم یا خود شیفته

7 تیپ شخصیتی مردانه که زنان باید از آن ها دوری کنند !

در روان‌شناسی، خودشیفتگی یا به انگلیسی نارسیسیسم بیانگر عشق افراطی به خود و تکیه برخود انگاشت های درونی است.در روانپزشکی نیز نارسیسیسم افراطی براساس خصیصه‌های روانی و شخصیتی در عشق بیش از اندازه به خود و خودشیفتگی بی حد و حصر شناسایی می‌شود و آن را نوعی اختلال روانی می‌دانندفروید عقیده داشت که بسیاری از خصیصه‌های خودشیفتگی با بشر به دنیا می‌آیند و او نخستین کسی بود که خودشیفتگی را با روانکاوی توضیح داد.این مردان نسبت به ظاهر خود بسیار وسواس دارند.و دوست دارند همواره مرکز توجه باشند.این علاقه فقط به رابطه شما محدود نمی شود بلکه آن ها دوست دارند در هر مکان و جمعی که وارد می شوند مرکز توجه قرار گیرند.

6-مردان خسیس

7 تیپ شخصیتی مردانه که زنان باید از آن ها دوری کنند !

هیچ چیز بدتر از داشتن رابطه با یک مرد خسیس نیست.این مردان دوست دارند در اصطلاح زندگی مانند آلمانی ها داشته باشند .(از نظر خصاصت ).اگر با وی به سینما یا یک رستوران رفتید و هنگام تسویه وی از شما تقاضای پول کرد بدانید او مردی خصیص است.حتی گاهی نیز به دروغ می گوید که کیف پول خود را در منزل جا گذاشته است.

7- مردان بسیار حسود و پارانوئید

7 تیپ شخصیتی مردانه که زنان باید از آن ها دوری کنند !

مشخصه بیماران مبتلا به اختلال شخصیت بدگمان ( پارانوئید به انگلیسی :(Paranoid personality disorder (PPD)، شکاکیت و بی اعتمادی دیرپا به همه افراد است. مسئولیت این احساسات از نظر آنها نه به عهده خود آنها، که بر دوش دیگران است. این بیماران اغلب متخاصم، تحریک پذیر وخشمگین اند. افراد  متعصب و جزم اندیش، کسانی که مدارکی دال بر تخلف دیگران از قانون جمع می کنند، افرادی که به همسر خود  سوءظن دارند، و اشخاص بدعنقی که اهل دعوا و مرافعه اند، اغلب دچار اختلال شخصیت پارانوئید هستند.

این مردان همواره فکر می کنند که شما به آن ها خیانت می کنید و همواره سعی می کنند شما را کنترل کنند.و در جواب اعتراض شما می گویند که شما را بیش از اندازه دوست دارند و رفتار آن ها به همین دلیل است اما حرف آن ها را باور نکنید.این مردان اعتماد به نفس بسیار کمی دارند.اگر چه ممکن است در اوایل رابطه حسادت های آنان باعث جذب شما شود اما با مرور زمان باعث مشکل می شود.

ممکن است به خواندن این مطالب نیز علاقه مند باشید