7 مشکل رایج در کفش ها و راه حل های آن

7 مشکل رایج در کفش ها و راه حل های آن !

مواظبت از کفش ها

زمانیکه صحبت از کفش ها می شه، همه ما دوست داریم هزینه های زیادی برای خرید کفش ها بدیم و چند سالی از آن ها استفاده کنیم.اما کفش هایی که آن ها را با علاقه زیادی می خریم و حتی عاشقشون می شیم ممکنه با مرور زمان دچار مشکلاتی مثل لکه، بوی بد و کهنه شدن بشن که واقعا رنج آوره! اما من می خوام تو این مطلب 7 مشکل رایج در کفش ها و راه حل های آن ها را براتون بازگو کنم. شما با استفاده از این راه حل ها می تونید کفش های قشنگتون رو سالیان سال استفاده کنید ! و کفشهایی نو و سالم مثل روز اول داشته باشید.اما این مشکلات کدامند ؟

در ادامه بخوانید :با ترندهای کفش های ورزشی سال ۲۰۱۸ آشنا شوید!

1-ضد آب کردن کفش های پارچه ای

کفش های پارچه ای انتخاب مناسبی برای روزهای بهار و تابستونه! اما اگر تو این روزها بارون بباره به یه فاجعه تبدیل می شه!  اصلا نگران نباشید چون شما می تونید اون ها را به راحتی ضد آب کنید! تنها کاری که باید انجام بدین اینه که شمع خاموش را به تمام سطح کفشتون بمالید! به همین راحتی .

7 مشکل رایج در کفش ها و راه حل های آن

2-تمیز کردن لاستیک های دور کفش

شما می تونید لاستیک های دور کفشاتونو با خود لاستیک یا خمیر دندون به راحتی پاک کنید.تنها کاری که باید بکنید اینه که با استفاده از یک مسواک قدیمی با خمیر دندون لاستیک های دور کفشتون تمیز کنید.

همچنین در ادامه بخوانید :کتانی های سفید خود را چگونه تمیز کنیم ؟

7 مشکل رایج در کفش ها و راه حل های آن

3-جلوگیری از له شدن بوت ها

دیگه وقتش رسیده تا با بوت های عزیزتون خداحافظی کنید! اما اگر می خواین بوت های قشنگتون له نشن می تونید توی بوت هاتون یک مجله قرار بدید .به همین راحتی!

7 مشکل رایج در کفش ها و راه حل های آن

4-جلوگیری از لیز خوردن با کفش های پاشنه بلند

یکی از 7 مشکل رایج در کفش ها، لیز خوردن با کفش های پاشنه بلنده، که کابوسه هر زنی محسوب میشه. تنها چیزی که نیاز دارید یه سمباده و چسبه! کف کفشهاتونو کمی سمباده بکشید بعد روی اون قسمت مقدار کمی چسب مایع بریزید و اجازه بدید خشک بشه تا دیگه لیز نخورید .

7 مشکل رایج در کفش ها و راه حل های آن

5-براق شدن کفش های چرم

اگه دوست دارید کفش های چرمتون مثل روز اول برق بزنه، وقتی موز میل می کنین پوست اونو دور نندازین. با پوست موز می تونین کفش های چرمتون رو مثل روز اول برق بندازین! بعد از اینکه پوست موز رو به تمام سطح کفش مالیدین، اون با دستمال تمیز کنید.

7 مشکل رایج در کفش ها و راه حل های آن

6-رهایی از شر آدامس

اگه هر وقت کف کفش های قشنگتون آدامس چسبید نگران نباشید. راه حل اون تو یخچاله! یک تیکه یخ بردارین به قسمتی که آدامس چسبیده بزنین، می بینین که آدامس به راحتی کنده می شه.

در ادامه بخوانید :با استایل رترو و کفش های ورزشی پر طرفدار آن آشنا شوید !

7 مشکل رایج در کفش ها و راه حل های آن

7-بوت های خیس

اگر تو روزای بارونی بهار دوست دارین از بوت استفاده کنین هیچ ایرادی نداره! اما اگر دوست ندارین فرم بوت هاتون بر اثر خیس شدن عوض نشه پیشنهاد من به شما استفاده از یه شیشه است. خب اما چجوری؟ وقتی تشریف آوردین منزل کفش هاتون برعکس کنید و زیر اونا مثل تصویر زیر شیشه قرار بدین تا خشک بشه .

7 مشکل رایج در کفش ها و راه حل های آن

خب همان طور که مشاهده کردین 7 مشکل رایج در کفش ها و راه حل های آن ها را براتون جمع آوری کردم.امیدوارم با استفاده از این راه حل ها بتونین همیشه کفش هاتون رو سالم نگه دارین .

در ادامه بخوانید :

کفش های رنگی را چگونه با لباس های رنگی ست کنیم ؟

برند TOD’S در اقدامی جالب همه را به طراحی کفش دعوت می کند !!