7 نکته زیبایی در تابستان !
سبک زندگی, مد و زیبایی

7 نکته زیبایی در تابستان ! 

خنک ماندن در تابستان برای جلوگیری از ریزش آرایش از اهمیت زیادی برخوردار است.ما در این مطلب 7 نکته زیبایی در تابستان را برای شما جمع آوری کرده ایم که با استفاده از آن ها بتوانید در تابستان زیبا و فوق العاده باشید :

7 نکته زیبایی در تابستان

پس از یک زمستان سرد،  فصل تابستان می تواند گزینه ایده آلی باشد.اما فصل تابستان نیز چالش هایی را همراه خود دارد.به عنوان مثال تعریق در این فصل باعث برهم زدن حالت موها و آرایش تان می شود.نگران نباشید ! راه هایی زیادی برای حفظ زیبایی تان در این فصل وجود دارد.با ما همراه باشید :

7 نکته زیبایی در تابستان !

کنترل فضای بیرون از منزل

این جمله به چه معناست ! اگر قصد دارید در روزهای گرم تابستان ساعات زیادی را در خارج از منزل بگذرانید حتما آمادگی رویارویی با آن را داشته باشید.به عنوان مثال استفاده از کرم ضد آفتاب را به یک عادت تبدیل کنید.صورت خود را با عینک آفتابی و کلاه بپوشانید.اینها عادت هایی هستند که  باید به جزئی از زندگی روزمره تان تبدیل شوند.

همچنین بخوانید :

با راز زیبایی مدل های برتر جهان آشنا شوید !

مادر بزرگ ۷۰ ساله راز زیبایی و خوش اندام بودنش را فاش کرد !!!!

۷ راه برای رهایی از شایع ترین حوادث ناگوار زیبایی!

در مورد مدل موهای خود خلاق باشید .

موهای بلند به دلیل پوشاندن گردن می تواند دمای بدن شما را افزایش دهد.یکی از راههای خنک بودن در تابستان این است که موهایتان را کمی کوتاه تر کنید.اگر علاقه به کوتاهی موهای خود ندارید پس مدل موهای مناسب برای روزهای گرم تابستان را انتخاب کنید که اغلب مدل موهای بسته شده است.استفاده از مدل موهای گوجه ای در تابستان انتخاب صحیحی است اما شما در این زمینه می توانید خلاق تر باشد.و مدل های جدیدی را به وجود آورید.

از یخچال  استفاده کنید !

یخچال فقط محل نگهداری مواد غذایی نیست .شما می توانید کرم های زیبایی خود را  در فصل تابستان درون آن قرار دهید.استفاده از مواد آرایشی خنک باعث خنک شدن شما می گردد.

استفاده از یخ

قرار دادن کیسه یخ بر روی گردن شما می تواند دمای بدن شما را تا حدود زیادی پایین بیاورد.علاوه بر آن مالیدن یخ بر روی صورت باعث شادابی پوست و از بین رفتن آکنه و جوش می شود.

استفاده از نمک دریایی

مقداری نمک دریا را درون بطری آب بریزید و به موهای خود اسپری کنید.این یک کار طبیعی برای افزایش حجم موها و موج دار شدن آن هاست.بعضی از متخصصان آرایش مو می گویند این یکی از رازهای آن ها برای مواج کردن موهاست.شما می توانید نمک دریایی را به راحتی از فروشگاهها تهیه کنید.

آب بنوشید!

نوشیدن آب در فصل تابستان اهمیت زیادی  در زیبایی پوست و جلوگیری از بی آبی بدن دارد.اگر شما قادر به خریدن کرم های آبرسان گران قیمت نیستید نگران نباشید شما با نوشیدن روزانه 2-3 لیتر آب می توانید رطوبت پوست خود را تامین کنید و با اثرات شگفت انگیز آن آشنا شوید.

در ادامه بخوانید :راههای افزایش نوشیدن آب در محیط های کاری !

لوازم آرایشی تان را با دقت انتخاب کنید.

ترند آرایشی در تابستان شامل آرایش های ملایم ،روشن و براق است.سعی کنید از آرایش زیاد چشم ها در این فصل خودداری کنید.به جای استفاده از رژلب های مات از برق لب های براق و مرطوب استفاده کنید.همچنین در ادامه می توانید با ترندهای آرایش زنانه در بهار و تابستان ۲۰۱۸ آشنا شوید !

همچنین بخوانید :آیا می دانستید که کیف لوازم آرایش تان دارای خطر جدی برای سلامتی شماست !

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *