ALLURE اسپیکر جدید هارمن کاردون مجهز به دستیار صوتی الکسا
علم و فناوری

ALLURE اسپیکر جدید هارمن کاردون مجهز به دستیار صوتی الکسا 

اسپیکری هوشمند با ظاهری عجیب !

ALLURE اسپیکر جدید هارمن کاردون مجهز به دستیار صوتی الکسا به تازگی در نمایشگاه IFA در برلین معرفی شد. این اسپیکر ترکیبی است از طراحی و تکنولوژی پخش صوتی هارمن کاردون با دستیار صوتی هوشمند الکسا از کمپانی آمازون.

با ویژگی دستیار صوتی و هوشمند الکسا شما قادر به دادن فرامین صوتی مختلف نظیر، پخش موزیک، خرید از آمازون پرایم، کنترل وسایل هوشمند خانه ( نور، دما و …) هستید. به ادعای کمپانی آمازون این فرمان های صوتی بیش از 20.000 هستند و این اعداد همچنان در حال رشد خواهد بود.

ALLURE اسپیکر جدید هارمن کاردون مجهز به چهار میکروفون برای دریافت فرامین صوتی و قابلیت نویز کنسلینگ است، و زمانی که  دستیار صوتی الکسا فعال باشد نوری بسیار زیبا در قسمت پلاستیکی و شفاف آن روشن می شود که در هنگام شب می توان به عنوان چراغ شب نیز از آن بهره برد.

ALLURE اسپیکر جدید هارمن کاردون

همچنین با بهره بردن از ساب ووفر داخلی پشتیبانی از پخش صدای 360 درجه و فراگیر و کیفیت تفکیک فرکانس های مختلف صوتی این محصول می تواند یکی از بهترین اسپیکر های هوشمند موجود در بازار باشد و رقیب جدی برای اسپیکر هوشمند هوم پاد اپل، گوگل هوم و حتی اسپیکر هوشمند آمازون Echo باشد.

ALLURE اسپیکر جدید هارمن کاردون

البته در بخش طراحی نظرات متفاوتی وجود دارد، طراحی این محصول پیرو طراحی اسپیکر های نسل قبل خود یعنی  aura است، بدنه فلزی و قسمت بالایی از جنس پلاستیک شفاف، اما این محصول کمی شبیه به آب میوه گیر یا خردکن های داخل آشپز خانه است از این رو ممکن است بسیاری از کاربران از این طراحی راضی نباشند، ولی کیفیت پخش صدای بالا شاید بتواند این مسئله را کمی کمرنگ تر کند.

ALLURE قرار است از زمستان با قیمت 249 دلار روانه بازار شود.

 

در ادامه بخوانید : اسپیکرهای بلوتوث سری JBL LINK با قابلیت کارکرد با دستیار صوتی گوگل معرفی شدند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *