Analog Heat MKII پردازشگر صوتی جدید الکترون !
علم و فناوری, موسیقی

Analog Heat MKII پردازشگر صوتی جدید الکترون ! 

نسخه بروزرسانی شده تقویت کننده صوتی Analog Heat منتشر شد !

الکترون کمپانی سینت ساز سوئدی، نسخه جدیدی از پردازشگر صوتی آنالوگ استریو خود را منتشر کرد! Analog Heat MKII پردازشگر صوتی جدید الکترون 2 سال بعد از نسخه قبلی Analog Heat منتشر شد، که سخت تر و دقیق تر از مدل قبلی است و شامل ویژگی هایی نظیر ؛ کلیدهای بک لایت، صفحه نمایش بزرگتر و واضح تر می باشد.

همانند مدل قبلی، Analog Heat MKII پردازشگر صوتی جدید الکترون دارای 8 مدار دیستورشن است که می تواند برای تولید افکت هایی نظیر : tape-style saturation و overdrive ،crunch و harmonic fuzz مورد استفاده قرار گیرد.همچنین دارای یک فیلتر آنالوگ استریو ، اکولایزر استریو و انولوپ قابل برنامه ریزی و Flo برای مدولاسیون است.

الکترون می گوید:” استفاده ترکیبی از فیلتر و انولوپ به شما امکان دسترسی به رنج فرکانسی مورد نظر در آستانه دامنه ای که می خواهید را میدهد.”

با توجه به گفته های کمپانی به لطف قابلیت فیدبک تصویری بر روی آمپ، فیلتر، LFO و انولوپ در Analog Heat MKII، درک شما از پردازش صوتی و مدولاسیون بسیار بهتر است و کارکردن با این محصول بسیار ساده تر!.

در بخش اتصال نیز این محصول دارای دو 1/4″ balanced ورودی و دو 1/4″ balanced خروجی و دو ورودی  1/4″ برای CV/expression pedals است. همچنین دارای خروجی  1/4″ هدفون، ورودی/خروجی میدی و پورت USB برای اتصال به نرم افزار Overbridge الکترون است.


همچنین بخوانید : انتخاب بهترین کارت صدا با توجه به نیاز شما


Analog Heat MKII پردازشگر صوتی جدید الکترون از همین حالا با قیمت 819 دلار قابل خریداری است. این اولین محصول الکترون در سال 2018 نیست ! اوایل امسال این کمپانی  Digitone سینتی سایزر پلی فونیک FM را که بر اساس درام ماشین “Digitakt”  ساخته شده ، منتشر کرد.

 

همچنین بخوانید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *