Bitwig Studio 2.4 با سمپلر قدرتمند و ویژگی های granular و wavetable معرفی شد

Bitwig Studio 2.4 با سمپلر قدرتمند و ویژگی های granular و wavetable معرفی شد

همچنین دارای یک سیکونسر جدید مدولاسیون است!

کمپانی بیتویگ خبر از انتشار نسخه جدید نرم افزار آهنگسازی قدرتمند خود داد! Bitwig Studio 2.4 قرار است در اواخر تابستان منتشر شود. این بروز رسانی رایگان، به طور عمده تمرکزش بر روی ابزار سمپلر است. کمپانی در نشست خبری خود اعلام کرد این ابزار بطور کامل بازسازی شده است.

مهمترین بهبود ها در نسخه جدید عبارت اند از » اضافه شدن ویژگی های granular و wavetable به سمپلر، کراس فیدینگ /crossfading تصویری و اصلاح ویرایشگر بخش مولتی سمپل !

Bitwig Studio 2.4 همچنین، پشتیبانی بهتری از کانال های MIDI را ارائه می دهد،یک سیکونسر مدولاسیون جدید با نام ParSeq-8 ، ابزار جدید دیگری با نام Note Counter که الگوهای مدولاسیون دوره ای  را به ازای هر یک از نوت ها جدید ورودی ایجاد می کند و بهبود در سایر ابزارهای دیگر.


در ادامه بخوانید : اف ال استودیو ۲۰ منتشر شد ، سرانجام قابلیت پشتیبانی از مک اضافه شد !


بهبودهای دیگر مربوط به بخش کنترل تصویری سخت افزار است، که حالا بصورت پنجره ای در نرم افزار نمایش داده می شود، و به شما امکان می دهد تا تغییر پارامترها در سخت افزار را بلافاصله بر روی نمایشگر ببینید!

Bitwig Studio 2.4 قرار است در اواخر تابستان منتشر شود، اما نسخه بتا برای تست بزودی در دسترس قرار خواهد گرفت. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت Bitwig مراجعه کنید.

همچنین بخوانید