Byte Riot شامل صدا های 8 بیتی.

Native Instruments برای علاقه مندان به بازی های ویدیویی کلاسیک و گیم های دستی  اکسپانشن Byte Ri منتشر کرد. Byte Riot اکسپانشن جدید Native Instruments برای سخت افزار و ماشین سمپلر Maschine منتشر شده است.

Byte Riot صداهای زیادی را نظیر سمپل های درام 8 بیتی تا آکورد های آرپژی، را تحت پوشش قرار می دهد. این اکسپانشن توسط Ivo Ivanov و Alex Retsis ساند دیزاینر های کمپانی Glitchmachines طراحی شده است.

این دو با ترکیب سمپل های اصلاح شده بازی های کامپیوتری با صداهای تولید شده توسط سینتی سایزرهای قدیمی و مدارهای دست ساز این سمپل ها را بوجود آورده اند. این پک همچنین شامل الگوهای MIDI بازی های کلاسیک آرکید است.

کنسول هایی که برای تولید این سمپل ها از آنها استفاده شده شامل Nintendo Game Boy و sega mega drive و Commodore 64 می باشد.

این اکسپانشن همچنین به همراه پریست های برای سینت MAssive و Monark و 43 درام سینت پچ با قیمت 49 دلار در وب سایت NI بفروش می رسد.

Byte Riot اولین اکسپانشن عجیب و غریب Native Instruments نیست این کمپانی ماه گذشته نیز اکسپانشنی که شامل صداهای اسباب بازی های قدیمی بود را با نام Kinetic Toys منتشر کرد.