Djay Pro 2 برای مک با استفاده از هوش مصنوعی به بهینه سازی میکس های شما کمک می کند
موسیقی

Djay Pro 2 برای مک با استفاده از هوش مصنوعی به بهینه سازی میکس های شما کمک می کند 

نسخه جدید نرم افزار Djaying کمپانی Algoriddim سختی کار را برای شما آسان می کند

نرم افزار Djy Pro کمپانی Algoriddim همواره یکی از پرطرفدارترین برنامه های DJ موجود در بازار بوده است البته به لطف پشتیبانی از Spotify و تاچ بار  مک بوک پرو . اما  نسخه Djay Pro 2 برای مک حتی پا را فراتر نهاده !! ،و با اضافه کردن یک عملکرد AI (هوش مصنوعی) به جای شما عملیات میکس را انجام میدهد!!!.

طبق گفته Algoriddim، قابلیت جدید Automix AI نرم افزار Djay Pro 2 ، ترک را اسکن می کند و  بهترین بخش ها برای اینترو (intro) و آترو (outro) را شناسایی می کند و مطلوبترین زمان FADE را  برای شما محاسبه می کند، حتی تنظیمات  EQ و فیلتر را برای شما بصورت اتوماتیک انجام میدهد. در حالی که عمل FADE و ترنزیشن را برای شما بصورت اتومات انجام میدهد،  می تواند مناسب ترین ترک بعدی که در لایبرری شما وجود دارد را برای ادامه میکس حدس بزند.

 

Djay Pro 2 برای مک دارای ویژگی های کاربردی جالب دیگری است که اجازه می دهد این نرم افزار بتواند با نرم افزار Serato DJ و Traktor به رقابت بپردازد. از جمله آنها می توان به : سیستم مدیریت بروز رسانی لایبرری با رابط جدید Split و فیلترهای هوشمند که به شما امکان ایجاد لیست های پخش سفارشی از iTunes و Spotify را می دهد، حالت single deck نیز وجود دارد که کمپانی می گوید که این قابلیت برای آمادی سازی cue point، لوپ ها و beat grid مناسب تر است.

همچنین یک ویژگی جدید به نام PhotoBeat وجود دارد یک اسلاید شو هماهنگ با موزیک از عکس هایی که شما داخل نرم افزار قرار می دهید ایجاد می کند. این اسلاید شو می تواند از طریق یک پروژکتور یا یک مانیتور از طریق یک کابل HDMI یا فناوری AirPlay اپل نمایش داده شود.

Djay Pro 2 برای مک از طریق Mac App Store با قیمت 39.99 دلار قابل دسترس است. همچنین شما می توانید نسخه Trial را از طریق وبسایت Algoriddim دانلود کنید.

 

ممکن است به خواندن این مطالب نیز علاقه مند باشید

مطالب مرتبط

 
 

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *