Dubler Studio Kit میدی کنترلر با قابلیت تشخیص وکال !

نرم افزار جدید به شما امکان می دهد از صدای خود برای ترجمه ایده های موسیقی (از دهن تان به کامپیوتر) استفاده کنید!

Dubler Studio Kit میدی کنترلر با قابلیت تشخیص وکال ! Dubler Studio Kit از کمپانی Vochlea Music به شما اجازه میدهد از صدایتان به عنوان یک میدی کنترلر زنده استفاده کنید.

Dubler Studio Kit از دو بخش تشکیل شده است؛ نرم افزار و یک میکروفون سفارشی که برای استفاده از نرم افزار Dubler تنظیم شده است. این کیت جذاب با هر DAW کار می کند و به شما اجازه می دهد از صدایتان برای ساخت و کنترل موسیقی استفاده کنید.


همچنین بخوانید »

Dubler Studio Kit از تکنولوژی هوش مصنوعی AI برای تشخیص صدای شما در 60 ثانیه استفاده می کند، و به شما امکان کنترلر و فعال سازی سینت ها ، درام کیت ها ، افکت و فیلترها را در زمان واقعی بوسیله صدایتان به لطف میکروفون کم لتنسی می دهد.
علاوه بر این ویژگی ها شما قابلیت کنترل و تغییر پیچ ترک و سینت بصورت زنده / live pitch tracking، پایداری صدا / sustain،کنترل سمپل ها و نت ها، پاسخگویی به ولاسیتی وکال و سایر امکانات از قبیل کنترل pitch bend و envelope ها را نیز دارید.

البته این کیت جذاب فقط با وکال کار نمی کنه و شما میتونید از هر نوع صدایی از قبیل کف زدن، کوبیدن پا روی زمین و … برای کنترل و ساخت آهنگ مورد علاقه تون استفاده کنید.

این محصول جذاب تنها 300 دلار قیمت داره و اگه پروژه در سایت کیک استاتر به مبلغ مورد نیازش دست پیدا کنه ما شاهد حضور این محصول در اواسط سال 2019 هستیم برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به این مجصول می تونید به پیچ کیک استارتر Dubler سر بزنید. 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 
 
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *