ترن تیبل Gearbox Automatic کالکشن Vinyl شما را تبدیل به PLaylist اسپاتیفای می کند
ترن تیبل Gearbox Automatic
علم و فناوری, موسیقی

ترن تیبل Gearbox Automatic کالکشن Vinyl شما را تبدیل به PLaylist اسپاتیفای می کند 

ترن تیبل The Gearbox Automatic پلی است بین دنیای تکنولوژی آنالوگ و دیجیتال

استودیو مسترینگ و رکورد لیبل لندنی Gearbox Records یک کمپین کیک استارتر برای تولید ترن تیبل به را انداخته که این پخش کننده می توانند تکنولوژی آنالوگ را با تکنولوژی دیجیتال ترکیب کند.

همانطور که تیم تولید در ویدیو کیک استارتر خود توضیح میدهد ، وینیل یا به قول ما ایرانی ها صفحه،جای خود را در میان مردم به آرامی پس می گیرد این در حالیست که مردم همزمان به تکنولوژی Streaming یا پخش موسیقی به صورت آنلاین نیز علاقه دارند از این رو آنها تصمیم به تولید محصولی کردند که بتواند این دو تکنولوژی را با هم ترکیب کند.

 

The Gearbox Automatic از بدنه پلاستیکی وکیوم شده شفاف برخوردار هست و از اتصال wifi و Bluetooth پشتیبانی می کند همچنین دارای مدار داخلی تبدیل آنالوگ به دیجیتال بهره می برد.

همچنین قابلیت تشخیص ترک را در هنگام پخش دارد و می تواند آن ترک را به PLaylist اسپاتیفای شما اضافه کند(مگر اینکه صفحه شما مربوط به دهه 70 میلادی باشد و آن ترک در اسپاتیفای موجود نباشد)

ترن تیبل Gearbox Automatic

کمپانی Gearbox عکسی از نمونه اولیه این ترن تیبل منتشر کرده و اعلام کرده قرار است بدنه این محصول با رنگ آبی فیروزه ای و کرم نیز تولید شود. اما همه این ها در صورتی اتفاق می افتد که آنها به خواسته خود یعنی 85.000 یورو دست پیدا کنند و بتوانند محصولشان را به تولید برسانند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به پیج این ترن تیبل در کیک استارتر سر بزنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *