Gucci Décor

Gucci Décor، برند مطرح گوچی وارد دنیای دکوراسیون داخلی می شود !

گوچی نیز قصد فعالیت در زمینه دکوراسیون داخلی را دارد.

Gucci Décor لاین دکوراسیون داخلی گوچی !!! مارکو بیزاری می گوید : قبل از اینکه بخواهم مدیر عاملی گوچی را به الساندرو میشل پیشنهاد دهم به خانه او رفتم ، دیوانه بودن او را از خانه وی پی بردم !خانه او مانند یک موزه بود ،پر از اشیا و کتاب های قدیمی ،تمام تاریخ دنیا را می توانید در خانه او پیدا کنید .میشل از سادگی و تواضع دوری می کند و این را فقط در طراحی های خود نشان نمی دهد .مجسمه های جمجمه ، فرش های دستباف ،وسایل مربوط به دوره رنسانس همه و همه در خانه میشل به وفور یافت می شود.

Gucci Décor

زبان میشل در طراحی داخلی مانند طراحی های وی در لباس، عاطفی و شلوغ است. این انقلاب جدید گوچی باعث شکستن رکورد 20 ساله گروه Kering شده است و یک موفقیت جدید برای گوچی را به ارمغان می آورد. مانند جاناتان اندرسون لوو یا  ویرژیل میشل برند گوچی نیز قصد فعالیت در زمینه دکوراسیون داخلی را دارد.

نام این کلکسیون نیز Gucci Décor است.تنها سؤالی که باید از خود بپرسید این است که آیا علاقه دارید خانه خود را که با طراحی هایی معاصر میشل همراه است دکور کنید ؟

Gucci Décor

مجموعه هایی از طراحی های منتخب گوچی در این کلکسیون جدید جای دارد ،بالش های مورد استفاده میشل در شو های خود ، شمع های گوچی و بسیاری از وسایل دیگر در این کلکسیون جای دارد.استفاده از طرح های گل در کاغذ دیواری های گوچی ،امید این را می دهد که در آینده نزدیک Gucci Décor پتانسیل رقابت با برندهای مطرح دکوراسیون داخلی مانند Ralph Lauren Home, Versace Home ve Fendi Casa را داراست.

Gucci Décor

با Gucci Décor آشنا شوید :

1-

Gucci Décor

2-

Gucci Décor

3-

Gucci Décor

4-

Gucci Décor

5-

Gucci Décor

 

در ادامه بخوانید : همکاری جدید برند گوچی با Coco Capitán این بار نیز نظر همه را به خود جلب کرد !