Jay Z برای روز پدر ، به قید وثیقه پدران را از زندان آزاد می کند !

من میخواهم سیستم وثیقه گذاری را تغییر دهم !

Jay Z برای روز پدر قصد دارد تا از پدرانی که توانایی پرداخت وثیقه ازادی را ندارند حمایت کند.

Jay Z در گفتگویش با  مجله تایمز اعلام کرد او برای گرامی داشت روز پدر کمپینی را به راه انداخته که قصد دارد پدرانی را که در زندان هستند به قید وثیقه آزاد کند تا آنها بتوانند در روز پدر کنار خانواده هایشان باشند.

“او گفت ماه گذشته در روز مادر سازمانهایی نظیر Southerners on New Ground و Color of Change اقدام به آزادی 100 مادر به قید وثیقه برای آن روز کردند و من هم می خواهم برای روز پدر همین کار را انجام دهم و از سازمانهایی که این کار را می کنند حمایت کنم.”

من از وضعیت سیستم وثیقه گذاری و نا عدالتی های آن و شرکت های سودجو وثیقه گذار خسته شده ام اگر شما از محله ای مانند بروکلین که من در آن بزرگ شده ام باشید و نتوانید برای خود وکیل خصوصی استخدام کنید به راحتی در زندان قرار می گیرید چون نمی توانید وثیقه برای آزادی خود پیدا کنید!

میلیون ها نفر از خانواده های خود جدا می شوند نه به دلیل اینکه آنها جرمی را انجام داده اند بلکه آنها متهم به انجام جرم هستند اگر شما در آمریکا باشید و رنگ پوست شما سیاه باشد و پلیس شما را دستگیر کند شما مجبورید وثیقه سنگین برای آزادی خود بپردازید قبل از اینکه حتی به دادگاه بروید !!! و دلیلش وجود کمپانی های سودجو در امر وثیقه گذاری است این وضعیت اسفبار و پیچیده باعث جدایی خانواده هایی زیادی شده است.

دیروز Jay Z به عنوان اولین رپر وارد تالار مشاهیر آمریکا شد و اوباما نیز در ویدیویی از او قدر درانی کرد.

 

در ادامه بخوانید : سریال مستند نژاد به کارگردانی JAY Z در نشنال جئوگرافی پخش می شود

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *