مسابقه ساخت ترن تیبل های هوشمند و عجیب غریب شروع شده است!

LOVE اولین ترن تیبل هوشمند جهان ! همین چند وقت پیش بود که ما در مجله وارونه ترن تیبل RokBlok یک بلوک کوچک با اسپیکر داخلی که بر روی صفحه شما همانند واگن کوچک قطار دور میزند را معرفی کردیم.حالا کمپانی comingsoon-tech.com اطلاعاتی را راجع اولین ترن تیبل هوشمند خود به اشتراک گذاشته که این پخش کننده با چرخش حول یک نقطه مرکزی و ارسال سیگنال های صوتی به اسپیکر (بلندگو) از طریق بلوتوث کار می کند.

کمپانی، ترن تیبل LOVE را “آسودگی پخش صفحات وینیل در روزهای مدرن معرفی میکند” و هیچ چیز این پخش کننده شبیه آنچه شما در ذهن خود از پخش وینیل دارید نیست.در عوض شما با یک پخش کننده هوشمند سروکار دارید که توانایی شناخت و پیدا کردن ترک و آرت وورک آن را از طریق اینترنت دارا می باشد همچنین شما می توانید این پخش کننده را بوسیله تلفن همراه خود کنترل کنید.

LOVE اولین ترن تیبل هوشمند جهان

این ترن تیبل عجیب غریب توسط Yves Behar طراحی شده و او این محصول را “یک محصول انقلابی با کیفیت بالا” معرفی میکند. اگرچه هنوز اطلاعات دقیقی از این محصول در دسترس نیست و اینکه این محصول می‌تواند سیکنال آنالوگ را تبدیل به دیجیتال کند آن هم بوسیله سوزن مغناطیسی همانند سایر ترن تیبل ها، تکنولوژی خیلی پیشرفته و انقلابی به نظر نمی رسد.

این محصول قرار است از ماه فوریه 2017  اسفند ماه 1395 در اختیار کاربران قرار گیرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبسایت ترن تیبل LOVE مراجه بفرمایید.