Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

Mirror اولین کارت صدای اختصاصی برای زن ها !
تکنولوژی, موسیقی

Mirror اولین کارت صدای اختصاصی برای زن ها ! 

کمپانی تایوانی MidiPlus تولید کننده محصولات صوتی ، جدیدترین محصول خود Mirror اولین کارت صدای اختصاصی برای زن ها ! را معرفی کرد. این کارت صدا به سبک پالت یک سایه چشم زنانه طراحی شده و حتی یک آینه با نوار نوری نیز دارد! کمپانی تولید کننده این محصول، در وب سایت خود این دیوایس را اینچنین معرفی کرده ” اولین کارت صدای اختصاصی برای زن ها ” . کمپانی باور دارد ساخت محصولات موسیقی با طراحی زرق و برق دار، می تواند بازه بیشتری از زن ها را ترغیب به تولید موسیقی کند !!!Mirror اولین کارت صدای اختصاصی برای زن ها !

کارت صدای زنانه Mirror ، یک اینترفیس ساده، 24 بیت 192 کیلو هرتز با پری امپ و فانتوم پاور 48 ولت است. به همراه » دو خروجی هدفون یکی 1/8 اینچ با آیکون گوشی و دیگری 1/4 اینچ ، یک ورودی 1/4 برای اتصال گیتار و سایر اینسترومنت ها و یک ورودی برای میکروفون. ظاهر کلی هم که دقیقا شبیه ظرف سایه چشم است و پلیت های رنگی سایه چشم هم برای کنترل ولوم خروجی و ورودی است. در ادامه بخوانید » 

انتخاب بهترین کارت صدا با توجه به نیاز شما

 

Mirror اولین کارت صدای اختصاصی برای زن ها !

 در حال حاضر صنعت موسیقی شاهد تفکیک جنسیتی زیادی است و آخرین چیزی که ما نیاز داریم، شرکت هایی هستند که کلیشه های خسته کننده ای را وارد طراحی های محصولاتشان می کنند! چرا ؟ چون فقط شخصی در اتاق فکر و مارکتینگ تصمیم گرفته این نوع طراحی باعث جذب زنان بیشتری می شود؟ (مگه خانوما کلاغن؟)

این محصول از همان ابتدای معرفی با واکنش های منفی در فضای مجازی مواجه شده و بسیار از هنرمندان زن اعتراض خود را نسبت به این نوع طراحی استریوتایپ اعلام کرده اند! نظر شما راجع به محصولات موسیقی طراحی شده برای زنها چیست ؟

 

همچنین بخوانید »

انتشار آلبوم Mezzanine مسیو اتک بر روی DNA و درون اسپری گرافیتی !

Pipes ماشین آهنگسازی همه کاره ؛ ترکیبی از سخت افزار و نرم افزارهای آهنگسازی!

ترن تیبل The Duo یک سیستم موسیقی چند منظوره است !

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

قالب وردپرس ساخته شده توسط Shufflehound. همه حقوق برای مجله وارونه محفوظ است، کپی بخش یا کل محتوا تنها با اجازه کتبی امکانپذیر است!