Oddball درام ماشینی به شکل توپ که با پرتاب کردنش می توانید بیت بسازید !!!
Smartphone with isolated white display is on the white Desk with headphones; Shutterstock ID 297915212; Projektnr.: -
علم و فناوری, موسیقی

Oddball درام ماشینی به شکل توپ که با پرتاب کردنش می توانید بیت بسازید !!! 

بیت بسازید و همزمان عصب عضله خود را تقویت کنید !!!

Oddball درام ماشینی به شکل توپ که با پرتاب کردنش می توانید بیت بسازید و اگر توانایی بالایی در مهارت توپ داشته باشید می توانید بوسیله دو یا 3 توپ یک موسیقی کامل بسازید و همزمان توانایی های ذهن خود را تقویت کنید!

Oddball درام ماشینی به شکل توپ که با پرتاب کردنش می توانید بیت بسازید !!!

Oddball گجت ترکیبی بسیار جالبی است که توسط یک استارتاپ انگلیسی تولید شده و کمپینش نیز در وب سایت مطرح کیک استاتر راه اندازی شده است.

Oddball در واقع یک توپ به اندازه توپ تنیس است که درونش یک میدی کنترلر با کلید/سنسور حساس به فشار قرار دارد ، که بوسیله USB شارژ می شود و از طریق بلوتوث به گوشی و اپلیکیشن مخصوص متصل می شود. هر چقدر قدرت ضربه و پرتاپ توپ بیشتر باشد صدای تولید شده نیز بیشتر است.


همچنین بخوانید » minijam studio ماشین آهنگسازی قابل حمل با قیمتی مقرون به صرفه!


اپلیکیشن این  دارای کتابخانه صوتی است و به شما امکان انتخاب صدای درام های ها کلاسیک تا صدای های الکترونیک را می دهد. این نرم افزار به شما امکان لوپ کردن بیت ها، پخش و زدن درام بر روی آهنگ های انتخابی شما را میدهد.


همچنین بخوانید »  سینتی سایزر ماژولار پازل شکل Polytik


در نشست خبری این محصول تیم سازنده هدف از طراحی Oddball ، باز کردن راهی برای تولید موسیقی توسط همه افراد و بازه های سنی ، بدون در نظر گرفتن توانایی های آنها بود. با این حال ما آهنگسازان با تجربه را نیز فراموش نکرده ایم ! این دیوایس می تواند به عنوان میدی کنترلر به نرم افزار های آهنگسازی نظیر ابلتون لایو ، گاراژ بند و لاجیک متصل شود.

شما می توانید از اینجا نگاهی به کمپین Oddball بیاندازید. شما می توانید با پرداخت 59 یورو صاحب این دیوایش جذاب شوید لطفا شما هم نظرات خود را در ارتباط با این دیوایس و محصولات مشابه با ما در میان بگذارید.

 

همچنین بخوانید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *