OP-Z سینتی سایزر صوتی تصویری Teenage Engineering بصورت رسمی معرفی شد
علم و فناوری, موسیقی

OP-Z سینتی سایزر صوتی تصویری Teenage Engineering بصورت رسمی معرفی شد 

از سینتی سایزر صوتی / تصویری OP-Z می توان برای ساخت موسیقی، ویژوال و کنترل نور استفاده کرد!

کمپانی سوئدی Teenage Engineering که بیشتر برای تفکر نوآورانه و ساخت سینتی سایزر های جیبی شهرت دارد. جدیدترین سینتی سایزر قابل حمل خود را معرفی کرد. OP-Z سینتی سایزر صوتی تصویری Teenage Engineering اولین سیکونسکر 16 ترک جهان است که میتوان بوسیله آن و به صورت زنده به تولید موسیقی، ویژوال و افکت های نوری پرداخت!!!!

OP-Z که برای اولین بار در نمایشگاه NAMM 2017 معرفی شد، در واقع نسخه به‌روزرسانی شده سینتی سایزر جیبی OP-1 که در سال 2011 عرضه شد. حالا سایز OP-Z به نصف کاهش یافته همچنین دارای قدرت پردازش سیگنال دیجیتالی بیشتری است، به لطف تراشه Blackfin 70x DSP ، پردازشگر ثانویهCirrus Logic audio و تکنولوژی DAC 24-bit/48 kHz و باتری کافی با یک بار شارژ به شما امکان اجراهای زنده را در هر جایی میدهد !!

این سیکونسر 16 ترک چند سرعت / Multi Speed همراه شده با اسیلاتور سینت، بیت ها، افکت ها ، سمپل ها، ویژوال ها و الگوهای پیش فرض. اجزای استپ در سه گروه به کاربران اجازه می دهد تا رفتارهای منحصر به فرد را به هر ترک فردی و مستقل اضافه کنند، مانند تغییرات نوت ها، میکرو سیکونس ، تغییرات پارامتر، تغییر جهت سیکونس. و هر مولفه دارای 10 ارزش و رفتار است، که اساسا به این معنی است که تنها یک استپ می تواند هر یک از 140 روش متفاوت را تغییر دهد.!


همچنین بخوانید »

اطلاعات جدید در ارتباط با همکاری Teenage Engineering با IKEA

با سینتی سایزر هوشمند گوگل NSynth Super آشنا شوید

با این گجت آهنگ های خود را تبدیل به ویژوال زنده کنید!!!


 

OP-Z سینتی سایزر صوتی تصویری Teenage Engineering

متاسفانه OP-Z فاقد صفحه نمایشگر است ، اما هیچ نگران نباشید با اپلیکیشن OP-Z و اتصال بلوتوث نسل پنجم در iPhone یا iPad می توانید از یک رابط کاربری جذاب تعاملی با انیمیشن های دلچسب برای کنترل این سینتی سایزر کاربردی استفاده کنید.

بوسیله اپلیکیشن و دوربین گوشی می توانید بصورت همزمان عکس ها مختلفی بگیرید و آن را با موسیقی ترکیب کنید و موزیک ویدیو های عجیب و خلاقانه ای را تولید کنید! همچنین یک ابزار اختصاصی در زمان عرضه محصول در دسترس قرار خواهد گرفت که مجهز به موتور بازی چند پلتفرم از Unity 3D است و به کاربر اجازه سینک و همگام سازی انیمیشن و ویدیو با موسیقی را میدهد!

در نهایت، یک ویژگی مجازی reel-to-reel اجازه می دهد تا کاربر سیکونسی را ضبط کنند و مجددا آن را ری سیکونس بکند. رول های مختلف برای تمیز کردن، خراش دادن و به طور کلی ویرایش ترک ضبط شده در دسترس خواهند بود.

پیش خرید OP-Z سینتی سایزر صوتی تصویری Teenage Engineering از همین حالا امکانپذیر است برای این منظور به وب سایت teenage engineering مراجعه کنید.

 

همچنین بخوانید

سینتی سایزر نیمه ماژولار جیبی Kastle با ظاهر و موتور صوتی جدید بروز رسانی شد!

معرفی ساز ؛ ساز ترمین سازی قدیمی ساخته شده برای آیندگان !!!

درام ماشین جدید رولند TR-۸S با قابلیت های کلیدی جدید روانه بازار می شود

مطالب مرتبط

 
 

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *