Pittsburgh Modular از سیکونسر استند الون خود رونمایی کرد

Pittsburgh Modular از سیکونسر استند الون جدید خود رونمایی کرد

سیکونسر سخت افزاری جدید برای استودیو شما !

Pittsburgh Modular از سیکونسر استند الون جدید خود رونمایی کرد. این در حالی است که این محصول قرار است تا چند هفته دیگر در  نمایشگاه superbooth 2018 بصورت رسمی رونمایی شود. (superbooth 2018 قرار است از 3 تا 5 ماه می 2018 همانند سال های گذشته در برلین برگزار شود).

هر چند کمپانی Pittsburgh Modular به ساخت ماژول های Eurorack مشهور است. اما هر از چند گاهی کمپانی اقدام به تولید دستگاه های استند الون می کند. این سیکونسر جدید نیز همانند سینتی سایزر نیمه ماژولار Microvolt ۳۹۰۰ است که سال گذشته توسط Pittsburgh Modular معرفی شد.


در ادامه بخوانید : Zen Delay اولین سخت افزار تولید شده توسط Ninja Tune در برلین رویت شد !


این سیکونسر Electronic Sequence Designer 128 نام دارد و کمپانی این محصول را با انتشار ویدیویی در صفحه اینستاگرام خود معرفی کرد.

 

همانطور که در ویدیو مشخص است این سیکونسر دارای قدرت سیکونس 4 کانال و 32 استپ است، همچنین دارای دکمه هایی برای تغییر گام موسیقی، رندوم و بر عکس کردن نت ها، به علاوه این دیوایس دارای جک ورودی CV و جک خروجی MIDI و CV برای اتصال به انواع اقسام سینت ها است.

هنوز از قیمت و زمان انتشار محصول خبری نیست اما شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با مجله وارونه همراه باشید ما سعی خواهیم کرد تا بهترین های نمایشگاه superbooth 2018 را برای شما معرفی کنیم.

 

در ادامه بخوانید