ROLI کیبورد LUMI را معرفی کرد ؛ این کیبورد پلی کردن را به شما آموزش میدهد!
علم و فناوری, موسیقی

ROLI کیبورد LUMI را معرفی کرد ؛ این کیبورد پلی کردن را به شما آموزش میدهد! 

کیبورد نواختن را به سبک گیتار هیرو بیاموزید!

کمپانی ROLI کیبورد LUMI جدیدترین محصول خود را در کیک استارتر لانچ کرد. این کیبورد یک کیبور قابل حمل با کلیدهای نورانی است که بوسیله اپلیکیشن اختصاصی خود امکان پلی کردن یک آهنگ و یا پلی کردن به همراه سایر دوستانتان را به شما میدهد!

در تیزر منتشر شده از کیبورد LUMI ما شاهد دیوایس و اپلیکشنی که به سبک بازی گیتار هیرو نواختن نت ها را به شما آموزش میدهد هستیم. نکته جالب اینجاست شما با دنبال کردن کلید ها مشخص شده با رنگ کیبورد نواختن را یاد میگیرد و در انتها به شما نمره ای در اپ داده میشود ! و به مرور که پیشرفته تر شدید امکان نواختن آهنگ بر اساس نوت یا شیت کلاسیک موسیقی نیز امکانپذیر است.

کلیدهای استفاده شده در این محصول برخلاف کلید های خلاقانه ای که در کیبورد Seaboard استفاده شده اند بسیار پیشرفته نیست و از تکنولوژی ساده تری برخوردار است. کمپانی رولی میگوید سایز این کلید ها برای  افراد با دست های متوسط طراحی شده اند. همچنین فاصله کلیدها از هم 92 % یک گرند پیانو است.

کمپانی ROLI کیبورد LUMI را همانند استودیو آهنگسازی ROLI Blocks بصورت ماژولار طراحی کرده درنتیجه شما میتوانید بیش از دو کیبورد را به هم متصل کنید تا کیبور بزرگتری داشته باشید. رولی هنوز مشخص نکرده چه آهنگهایی را میتوانید بوسیله این کیبورد بنوازید و یاد بگیرید اما کمپانی خاطر نشان کرده از موسیقی پاپ تا کلاسیک را پوشش خواهند داد، همچنین شامل درس های آموزشی کلاسیک و چالش های موسیقی نیز می باشد.

 

ROLI کیبورد LUMI را به همراه اپلیکیشن مخصوصش با قیمت 117 یورو به فروش می رساند. شما میتوانید از همین حالا این محصول را پیش خرید کنید. رولی زمان انتشار این محصول را اکتبر 2019/ مهر و آبان 98 اعلام کرده است.

همچنین بخوانید »

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *