Skepta در همکاری با نایکی کتانی AIR MAX 97 Sk را طراحی کرد

Skepta در همکاری با نایکی کتانی AIR MAX 97 Sk را طراحی کرد !

ستاره موسیقی سبک Grime طراح کتانی می شود !

Skepta در همکاری با نایکی کتانی AIR MAX 97 Sk را با الهام گرفتن از سفر اخیرش به مراکش طراحی کرد.

این دومین باری است که هنرمند نیجریایی – انگلیسی با نایکی همکاری می کند. همکاری قبلی او مربوط می شود به فوریه سال گذشته که کتانی Air Max BW را با الهام از آلبوم سال 2012 Blacklisted طراحی کرده بود ولی این کتانی فقط در نسخه اولیه تولید شد و در سطح گسترده هرگز تولید نشد، اما این کتانی جدید که در وب سایت نایکی نیز تبلیغ شده است قرار است از 2 سپتامبر بصورت جهانی برای فروش در دسترس قرار بگرید.

Skepta در همکاری با نایکی کتانی AIR MAX 97 Sk را طراحی کرد

Skepta در بیانه ای اعلام کرد : “من بسیار خوش شانس هستم که می توانم در دور دنیا سفر کنم و کارهای مورد علاقه ام را انجام دهم، پس از یک دوره تورهای جهانی من بسیار خسته شدم و به دنبال آرامش می گشتم! در نتیجه به مراکش سفر کردم و واقعا در این کشور به آرامش رسیدم! من بسیار از معماری و رنگ های متنوع در فرهنگ این کشور لذت بردم و این کشور کوچک بسیار زیباست و درهای بزرگی را در ذهن شما باز می کند “

او ادامه داد : “در طراحی کتانی AIR MAX 97 Sk من از رنگ های که در کشور مراکش دیدم استفاده کردم اما همچنین می خواستم از رنگ کتانی اصلی 1999 Air Tuned Max نیز در طراحی استفاده کنم چراکه مدل 1999 اولین کتانی بود که من با جمع کردن پول هایم موفق به خریدش شدم”

برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به این کتانی به وب سایت نایکی مراجعه بفرمایید.

 

در ادامه بخوانید : با ۱۵ مدل از جدیدترین کفش های ورزشی سال ۲۰۱۷ آشنا شوید