درای صدای مرطوب و روحی سرگردان !

کمپانی Bastl Instruments پیش فروش سینتی سایزر softPop سینت آنالوگ جدید خود را آغاز کرده و این محصول را به ” موجودی روانگردان، آنالوگ و نویزی ” ! تشبیه کرده است.

سینتی سایزر softPop

این سینت آنالوگ در همکاری مشترک با Dave Edwards متخصص طراحی مدار کمپانی Casper Electronics تولید و طراحی شده، softPop بوسیله شش فیدر کنترل می شود و توانایی تولید هر نوع صدایی از بیس های قدرتمند گرفته تا صدای افکت قطره آب را دارد.

سینتی سایزر softPop نیز همانند سینت سایز جیب این کمپانی Kastle  یک سینت نیمه ماژولار است و قابلیت پچ شدن بوسیله سیم را دارا می باشد همچنین قابلیت اتصال به سایر سینت های ماژولار به وسیله سوکتی که در پشت محصول تعبیه شده است را دارد.

این سینت دو اسیلاتوره دارای یک فیلتر آنالوگ یک ترک و یک مسیر نگهدارنده که به سیستم فیدبک متصل شده است که این قابلیت به گفته Edwards به سینت یک شخصیت صدایی پر هرج و مرج و بی نظیر را می دهد.

[aparat id=”s1bdz”]

 

این سینت می تواند سیگنال صوتی ورودی را نیز قبول کند، اگر سیگنال ریتمیگ از طریق دستگاه پخش شود، softPop می تواند بصورت اتوماتیک با ریتم سینک شود ! همچنین می تواند با درام ماشین هایی که از سیگنال ساعت برای اتصال استفاده می کنند نیز سینک شود.

طی همکاری با کمپانی Casper Electronics این سینت دارای یک محفظه مخفی در پشت دستگاه است که می توان برای هک کردن و مود کردن این سینت از آن بهره برد!

سینتی سایزر softPop با قیمت 350 دلار برای پیش سفارش موجود است.