پربازدیدترین ها
علم و فناوری, موسیقی

The Automat ؛ با این کیت می توانید هر جسمی را تبدیل به آلات موسیقی کنید!! 

The Automat هر وسیله ای را تبدیل به ساز می کند!

استودیو Dadamachines  که در برلین واقع شده است، یک پروژه کیک استارتر برای جدید ترین محصول خود The Automat که یک هاب  MID به همراه موتورهای مکانیکی است را به راه اتداخته است.

The Automat یک هاب کنترلر با 12 خروجی DC است که می تواند به موتور های برقی  و یا هر گونه ماشین یا روبات الکترونیکی متصل شود و پالس های MIDI دریافتی را تبدیل به پالس های ضربه ای کند با اعمال این پالس ها به ماشین یا موتور آن ها به اجسام ضربه وارد می کنند و یا آنها را به حرکت در می آورند.

The Automat با انتقال پالس MIDI با USB و یا پورت قدیمی MIDI کار می کند و می تواند این سیگنال های MIDI را از نرم افزارهایی همانند Ableton live و یا از اپلیکیشن های آهنگسازی IOS   و میدی کنترلر ها،  ماشین هایی نظیر MPC دریافت کند و آن ها را تبدیل به پالس ضربه ای کند.

این کیت شاید ظاهری پیچیده داشته باشد اما طوری طراحی شده است که هر کسی بدون توجه به سطح دانش موسیقی می تواند با این کیت کار کند و از آن لذت ببرد.

The Automat

همچنین این کیت بصورت ماژولار طراحی شده و در صورت نیاز به بیش از 12 خروجی می توان آن را با یک هاب دیگر بصورت سریالی متصل کرد .

این کمپین برای تولید محصول خود مبلغ 20/000 دلار درخواست داده بود که تا الان حدود 15/000 دلار آن تامین شده است و انتظار می رود تا ماه آگوست 2017 آنها بتوانند محصول خود را به دست علاقه مندان برسانند.

The Automat

بصورت تکی و بدون پکیج و موتورهای برقی با قیمت €169 یورو بفروش خواهد رسید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به این محصول به اینجا مراجعه کنید.

در ادامه ویدیو عملکرد این هاب را تماشا کنید

 

 

 

 

مطالب مرتبط

 
0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات