VCV Rack سینتی سایزر ماژولار مجازی منبع باز

VCV Rack سینتی سایزر ماژولار مجازی منبع باز را بصورت رایگان دانلود کنید !

راهی بدون هزینه برای آغاز کار با سینتی سایزر های ماژولار !

VCV Rack سینتی سایزر ماژولار مجازی منبع باز شامل محبوب ترین ماژول های Eurorack است که می توانید آن را به صورت رایگان از اینجا دانلود کنید.

VCV Rack هفته گذشته در رویداد Knobcon معرفی شد شامل 30 ماژول مجازی بر اساس سخت افزار هایی از کمپانی های معتبر نظیر Mutable Instruments، Befaco و Synthesis Technology است.

VCV Rack سینتی سایزر ماژولار مجازی منبع باز

VCV Rack دارای یک تفاوت کلیدی با سخت افزارهای ماژولار است: کنترل ولتاژ و سیگنال های صوتی برابر هستند. به این معنی که از سیگنال صوتی می توان برای مدولاسیون سایر پارامترها استفاده کرد. به عنوان مثال از محدوده صوتی VCOs  میتوان برای ساخت اسیلاتورهای FM قابل تنظیم یا نوسانگرهای موج شبیه سازی شده استفاده کرد.

صاحبان سخت افزار های ماژولار همچنین می توانند از VCV Rack برای گسترش سیستم خود بهره ببرند. تا زمانی که رابط کاربری صوتی دارید که از ولتاژ کنترل یا مبدل MIDI به CV پشتیبانی می کند، می توانید سخت افزار ماژولار خود را با استفاده از رابط CV Interface به این نرم افزار متصل کنید.

در حالی که بسیاری از ماژول های جدید در حال حاضر برای VCV رک برنامه ریزی شده است، اما هنوز نمی توانید این نرم افزار را به DAW خود متصل کنید. البته به تازگی قرار است پلاگینی با نام Rack Bridge منتشر شود که این قابلیت اتصال را ممکن خواهد کرد.

VCV Rack سینتی سایزر ماژولار مجازی منبع باز برای پلتفرم های ویندوز، مک و لینوکس قابل دانلود می باشد.

در ادامه بخوانید : معرفی سینتی سایزر ماژولار پازل شکل Polytik