WhatsApp میلیون ها کاربر را مسدود خواهد کرد

WhatsApp میلیون ها کاربر را مسدود خواهد کرد !

 

با توجه به دستور العمل اتحادیه  اروپا (GDPR) ممکن است ، WhatsApp با از دست دادن میلیون ها کاربر مواجه باشد.در نتیجه شرایط  جدید، WhatsApp مجبور است که برنامه محدودیت سنی را اجرا کند. اما آیا WhatsApp میلیون ها کاربر را مسدود خواهد کرد ؟

WhatsApp میلیون ها کاربر را مسدود خواهد کرد

محدودیت سنی WhatsApp شامل چه کسانی می شود ؟

 در پاسخ به پرسش اینکه آیاWhatsApp میلیون ها کاربر را مسدود خواهد کرد باید گفت : سرویس پیام رسان رایگان WhatsApp ،محدودیت سنی برای افراد زیر 13 سال داشت.اما براساس بیانیه جدید اتحادیه اروپا از این پس تنها افراد بالای 16 سال می توانند از این سرویس استفاده کنند.مقررات مستلزم اقدامات احتیاطی ویژه برای پردازش اطلاعات شخصی کودکان و نوجوانان  است.بنابراین استفاده از WhatsApp برای افراد زیر 16 سال تنها با اجازه پدر و مادر و یا قیم آن ها امکان پذیر است.

این شرکت استانداردهای جدید  با شفافیت بالا را برای اینکه چگونه کاربران حریم خصوصی خود را با به روز رسانی های جدید حفظ می کنند، مشخص می کند.کاربرانی که سن آن ها زیر 16 سال است از تاریخ 25 می شروع به حذف شدن از این سیستم هستند.

WhatsApp میلیون ها کاربر را مسدود خواهد کرد

بر اساس آخرین بروز رسانی این شرکت افراد می توانند یک کپی از  داده ذخیره شده خود در WhatsApp را دانلود کنند.البته باید اشاره کنیم که این مورد یکی از شروط جدید اتحادیه اروپا است.یعنی این شرکت این کار نه از روی خیر بلکه اجبار باید انجام دهد.WhatsApp  در این زمینه می گوید : که تنها هدف آن ها این است که نشان دهند اطلاعات محدودی را که از کاربران دریافت می کنند  چگونه حفاظت می کنند.

WhatsApp با استفاده از 1.5 میلیارد کاربر در سراسر جهان با رمزگذاری و استفاده آسان شهرت دارد.این سرویس با ویژیگی های جدید و به روز شده همچنان در دسترس کاربران خواهد بود.

همچنین بخوانید :

مایکروسافت کنترلرهای Adaptive Xbox را برای کاربران با معلولیت معرفی کرد

۹ میانبر کاربردی کیبورد که همه کاربران مک باید آنها را بدانند!

کتانی TR-۸۰۸ محصول مشترک پوما و رولند روانه بازار می شود !