Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

الکترون نسخه بروز رسانی شده Analog Four و Analog Rytm را معرفی کرد
تکنولوژی, موسیقی

الکترون نسخه بروز رسانی شده Analog Four و Analog Rytm را معرفی کرد 

سوپرایزی دیگر از کمپانی سوئدی !

کمپانی Electron به دنبال معرفی نسخه بروز شده  Octatrack از بروزرسانی دو دیوایس دیگر خود یعنی سینت Analog Four و درام ماشین Analog Rytm خبر داد! Analog Four MKII و Analog Rytm MKII در واقع مسیر طراحی ظاهری درام ماشین جدید این کمپانی Digitakt را دنبال می کنند اما تغییرات و بهبود های نیز بر روی آنها صورت گرفته است.

Analog Four MKII

این سینتی سایزر جدا از تغییرات در بهینه سازی مدار ، مجهز به یک نمایشگر OLED  به همراه دکمه های کاربردی بیشتر و ورودی CV برای کنترل پارامترهای سینت های متصل شده به دیوایس است.

Analog Four MKII و Analog Rytm MKII
Analog Four MKII

 

Analog Rytm MKII

از سوی دیگر این درام ماشین Analog Four MKII شامل تغییرات بیشتری شده از جمله می توان به قابلیت سمپلینگ جدید، ورودی CV ، درام پد های جدید و بالانس سمپلینگ ورودی ، نمایشگر جدید و … اشاره کرد. هر دوی این محصولات از نرم افزار Overbridge الکترون پشتیبانی می کنند اما با پهنای باند بیشتر نسبت به مدل های قبلی!

Analog Four MKII و Analog Rytm MKII
Analog Rytm MKII

سینتی سایزر Analog Four MKII قرار است با قیمت 1349 دلار از ماه سپتامبر 2017 و ماشین درام Analog Rytm MKII با قیمت 1549 دلار در ماه اکتبر روانه بازار شوند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

قالب وردپرس ساخته شده توسط Shufflehound. همه حقوق برای مجله وارونه محفوظ است، کپی بخش یا کل محتوا تنها با اجازه کتبی امکانپذیر است!