اگر به دنبال یک درام ماشین حرفه ای برای آیپد هستید DM2 بهترین گزینه شماست !!!

معرفی اپلیکیشن های آهنگسازی ios

DM2 درام سینت بسیار حرفه ای و قدرتمند برای آیپد نسخه بروز رسانی شده درام ماشین DM1 است که در سال 2012 برای آیپد معرفی شد. DM2 در واقع یک درام ماشین با قابلیت سینتی سایز صدا است که شباهت بسیار به سایر درام سینت ها نظیر Elastic Drums و SeekBeats است.

اما با تفاوت بسیار بزرگ و آن این است رابط کاربری و نحوه کارکرد با DM2 بسیار ساده تر و جذاب تر است .

طراح این اپلیکیشن Pascal Douillard سعی کرده تا در عین قدرتمند بودن از رابط کاربری ساده و زیبا در کنار قابل فهم بودن نحوه کارکرد بهره ببرد که این خود یک موفقیت بزرگ در تولید یک اپلیکیشن حرفه ای است !

[aparat id=”aJpSg”]

 

DM2 به شما امکان ساخت الگوهای ریتم حرفه ای ، تولید و ساخت صدا ، ایجاد تغییرات بر روی فرکانس تولیدی را به ساده ترین شکل ممکن با رابط کاربری جذاب ارائه میدهد !

این اپلیکیشن دارای 6 صفحه است ؛

صفحه DRUMS : این صفحه شامل شش نمودار قابل لمس برای ایجاد صداهای درام است که شامل اسیلاتورها،  LFOs، فیلتر، ژنراتور نویز است که با گرافیگ جذابش تقریبا اجازه ساخت هر گونه صدایی را برای درام میدهد.

DM2 درام سینت بسیار حرفه ای و قدرتمند برای آیپد

 

 صفحه PADS : شاید شما ترجیح می دهد برای ساخت ریتم از انگشتان خود بجای سیکونسر بهره ببرید خوب هیچ نگران نباشید در این صفحه می توانید بصورت زنده شروع به زدن درام با انگشت کنید و آن را ضبط کنید و به کمک مترونوم همیشه سر ضرب بزنید.

DM2 درام سینت بسیار حرفه ای و قدرتمند برای آیپد

 

صفحه میکسر :  این صفحه آیپد شما را تبدیل به یک میکسر حرفه ای و قدرتمند می کند !

DM2 درام سینت بسیار حرفه ای و قدرتمند برای آیپد

 

صفحه افکت ها ( FX ) : در این صفحه شما به پردازنده قدرتمند برای اعمال افکت بهره مند هستید و می توانید به راحتی افکت های جالبی را بوجود بیاورید و از آن بر روی درام خود استفاده کنید

DM2 درام سینت بسیار حرفه ای و قدرتمند برای آیپد

 

صفحه آهنگ (سیکونسر) : در این صفحه شما به لطف سیکونسر قدرتمند 16 و 32 استپ می توانید تمام صداهایی را که در صفحات قبل ساخته اید کنار هم بچینید و بیت و ریتم مورد علاقه خود را خلق کنید

DM2 درام سینت بسیار حرفه ای و قدرتمند برای آیپد

DM2 درام سینت بسیار حرفه ای و قدرتمند برای آیپد را می توانید با قیمت ناچیز 3.99 دلار از اپ استور خریداری کنید. لطفا نظر خودتان را راجع به این اپلیکیشن با ما در میان بگذارید.