بررسی قسمت سیزدهم فصل سوم انیمه Attack on Titan

کاش آزادی سرودی می خواند، کوچک! همچون گلوگاه پرنده ای!

بعد تقریبا 7 ماه بالاخره با بررسی قسمت سیزدهم فصل سوم انیمه Attack on Titan در خدمت شما عزیزان هستم.درضمن شما می تونید بررسی قسمت های قبل رو هم از اینجا بخونید. قسمت اول از نیم فصل دوم فصل سوم انیمه Attack on Titan بر خلاف تصور من شامل آرک نیم فصل نبود و ای کاش که بود !

7 ماه انتظار ارزش اینو داشت یکم اکشن بیشتر ببینیم ! با این حال تیم سازنده تصمیم گرفته اکشن اصلی رو برای قسمت 14 درنظر بگیره !!! درست مثل فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت ، کلا این دوتا سریال باهم خیلی مقایسه میشن اما این کجا و آن کجا ! البته هردو سریال کانسپت سورئال جالبی دارن اما مفهومی که اتک آن تایتان داره تلاش میکنه ارائه بده خیلی عجیب تر ، ترسناک تر ، جدی تر و واقعی تر از بازی تاج و تخته !

راستی میتونید بررسی قسمت به قسمت فصل هشتم بازی تاج و تخت رو هم از اینجا بخونید !

برگردیم سر اصل داستان، این قسمت درکل قسمت جالبی بود،اما انیمیشن به شدت ضعف داشت و اوپنینگ و اندینگ به شدت ضعیف و ناراحت کننده بود ! ترکیب انیمیشن دوبعدی و سه بعدی در اوپنینگ که خیلی بد بود! و از اون بدتر اندینگ بود هرچی تا الان اندینگ ها حفن بوده این اندینگ حتی انیمیشن هم نداشت و فقط تصاویر بصورت اسلاید شو نمایش داده شدن اندینگ فصل دوم خدایی خیلی خفن بود کلی تصویر عجیب و نقاشی های مفهومی جذاب! تو خود قسمت هم از تکنیک استیل فریم یا فریم ثابت خیلی استفاده شده بود، امیدوارم بلایی که سر توکیوغول اومد سر AOT نیاد!

موسیقی اوپنینگ از لینک هورایزن بد نبود خیلی خوب هم نبود ! موسیقی اندینگ هم از سینما استف معمولی بود به نظرم! موسیقی متن اما همچنان گوش نوازی میکنه! لطفا شما هم بگید نظرتون رو راجع به موسیقی!

این قسمت در ظاهر جوری به نظر می رسید که انگار اطلاعات زیادی رو ارائه نکرده اما در اصل به نکات ریز خوبی اشاره کرد . من از این فرم دیتا دادن Attack on Titan خیلی خوشم میاد. قطره چکونی بهت اطاعات میده میزاره بری بشینی فک کنی یکم مطالعه کنی ببینی چی می گه اصلا !!!

از این گذشته این نحوه دیتا دادن خیلی مهمه چرا که هر چی جلوتر داره میره بیشتر و بیشتر داستان داره شبیه دنیای واقعی ما میشه و با یه نگاه از بالا کم کم داره مشخص میشه ایسایاما به شدت علاقه به تمدن ها گمشده یا از دست رفته داره و اطلاعات و تکنولوژی هایی که با اون تمدن از بین رفته ! نویسنده داستان هوشمندانه ذهن تورو درگیر دنیای واقعی میکنه جایی که بعد دیدن این انیمه به خودت میگی از کجا معلوم این اطلاعاتی که راجع دنیا و گذشته داره بهت داده میشه توسط جامعه جهانی دستکاری شده یا ساختگی نباشه !!!!

این قسمت اطلاعات جالبی داشت ! نوشیدنی عجیب ! اشاره مجدد به دریا ! توانایی های عجیب تایتان میمونی ! وجود حفره های داخل دیوار و شاید جاهای دیگه! نحوه تبدیل شدن راینر، رنگ قرمز چشم های تایتان ها ! زکاوت آرمین و اروین! ظهور هم زمان کلی تایتان و اشاره به فصل دوم ! اطلاعات جدید از تایتان ها شب رو و روز رو ! اسلحه جدید و پنهانی اروین ! و چند فریم در اوپنیگ که به نظرم تکمیل کننده او چند فریمی بودن که در پایان قسمت 12 نمایش داده شد که به نظر بخش هایی از قسمت های آینده هستن (خودشون داستان رو اسپویل کردن کمی !!) و چند تا موضوع دیگه که در ادامه با هم بررسی می کنیم.

همچنی بخوانید »

در ادامه با بررسی قسمت سیزدهم فصل سوم انیمه Attack on Titan همراه من باشید

ارن قهرمانی از جنس واقعیت

همونطور که تو بررسی قسمت های قبل گفتم برخلاف قهرمان های هالیوودی که نترس و همه فن حریف هستیم اینجا با شخصی طرف هستیم که هم می ترسه، هم نا امید میشه، هم گریه می کنه و هم می لرزه اما مهمتر از همه ناامید نمیشه و با ترسی که داره به سراغ هدفش میره !

درست مثل زندگی واقعی و افرادی که زیرفشار با احساسات مختلفی دسته و پنجه نرم می کنن!

آرمین هم همین مسئله رو بهش گوشزد میکنه و بیادش میاره که ارن برای چه هدفی این همه سختی رو پشت سرگذاشته !

هانجی و اطلاعات جدید تایتانی

یکی از اطلاعات جدیدی که به ما تو این قسمت داده می شه اینه که هانجی متوجه شده تایتان ها انرژی شون رو از نور تابشی میگیرن ! و تایتان های معمولی به دو نوع هستن تایتان هایی که فقط در روز راه میرن و تایتان هایی که توانایی حرکت در شب رو هم دارن ! این اتفاق تو فصل دوم هم افتاده بود که تو بررسی تریلر نیم فصل دوم بهش اشاره کردم!

چراغ های ساخته شده از کریستال تایتانی

تو ایفوگرافی این قسمت در ادامه صحبت های هانجی به این متریال جدید اشاره میشه! سنگی درخشان که قابلیت تولید نور از خودش داره در نتیجه باعث فعال شدن تایتان ها نمیشه ! این سنگ از کریستال هایی که از کلیسای راد رییس بدست اومده!

نقشه پس گیری !

نقشه کاملا ساده به نظر میاد، بستن دروازه خروجی و ورودی ، نابودی تایتان های باقی مانده ! اما تایتان میمونی چطوری از این نقشه خبر داشته ؟ به نظر تایتان میمونی یا بهتر بگم رایدر تایتان میومنی مثل اروین یه مغز متفکر جنگی هستش!

جدا از این مسئله و به گفته لیوای هدف بستن و کشتن تایتان میمونی و سایرین هستش!

بعد بستن دروازه اول توسط ارن شاهد این مسئله بودیم که تبدیل و جدا شدن ارن از بدن تایتانی خیلی بهتر شده و مشخص تمریناتی که هانچی با ارن داشته باعث شده ارن توانایی هاش پیشرفت کنه و باور دارم که به غیر از این موضوع ویژگی های جدیدی هم به ارن اضافه شده !!!

آرمین

بررسی قسمت سیزدهم فصل سوم انیمه Attack on Titan

هرچی داستان بیش تر جلو میره نقش آرمین داره پر رنگ تر میشه و چقدر هم در عین سادگی هوشمند و جذابه ! هوش بالای آرمین به قدری تاثیرگذاره که اروین چشم بسته به این بچه اطمینان داره و تو مهمترین عملیات نظامی بشریت بهش اعتماد می کنه و فرماندهی بخشی از نیروهاشو به آرمین میسپاره!

آرمین تیز بینه ، به جزئیات خیلی دقت میکنه، باهوشه و مهمتر از همه قابلیت فکر کردن خارج از چارچوب رو داره ! همین مشخصه ها باعث میشن آرمین بتونه به کمک هم رزماش بیاد! تو این قسمت هم تونست تو چند تا حرکت جون هم رزماش و نجات بده!

بررسی قسمت سیزدهم فصل سوم انیمه Attack on Titan

تو تصویر بالا نکته های جالبی هستش ! این سه تا ظرف که آرمین پیدا کرد و نوشیدنی سیاه رنگ توش بود ! برای راینر، برتولد و تایتان میمونی بوده (از کجا میدونم ؟ باید تا ته نوشته بام همراه باشی تا بگم) و با توجه به تعریف آرمین این نوشیدنی قهوه هستش !  قهوه گیاهی که تو نواحی استوایی آمریکا و جزایر آسیا کشت میشه ! اشاره ای غیر مستقیم به دریا و سرزمین ها خارج از دیوارها !

تو این قسمت مجددا ارن هم راجع به دریا صحبت کرد ! تو قسمت 12 هم بهش اشاره شد !

فکر عالی آرمین باعث شد تا تیم از حضور راینر و سایر دشمن ها آگاه بشن و از فنا رفتن نجات پیدا کنن ! اما خود این موضوع سوال های جالبی به همراه خودش داره !

  • آیا تو دیوار ها راه های ارتباطی هست یعنی میشه از داخل دیوار هم حرکت کرد !؟

  • آیا این نقاط پنهان فقط داخل دیوارها وجود داره؟

  • چه کسی از وجود این مکان ها مخفی اطلاع دارن؟

  • جایی که برتولد بود با جای راینر متفاوت بود! برتولد هم تو دیواره آیا ؟

  • اگر آرمین جای راینر رو پیدا نمیکرد نقشه تایتان میمونی به چه نحوی بود؟

لیوای

بررسی قسمت سیزدهم فصل سوم انیمه Attack on Titan
همه دنبال راینر تو دیوار این لعنتی منتظر پاره کردنه !

این لعنتی خیلی کم حرف میزنه عوضش خیلی خوب عمل میکنه ! و زمانی هم دست به کار میشه که همه خشکشون زده! نحوه پاره کردن و حمله ش به راینر حرف نداشت !

اما از اون عجیب تر تبدیل عجیب غریب راینر بود ! هم نوع تبدیل شدنش متفاوت بود همینطور رنگ چشاش و از همه مهمتر چقدر زود تبدیل شد! اون کاریو که لیوای باش کرد باید درجا مرخص میشد ، چشاشم برای یه لحظه رفت ولی سریع برگشت همونجا لیوای غلاف کرد.

اروین

بررسی قسمت سیزدهم فصل سوم انیمه Attack on Titan

اروین همیشه یه ورق داره تا دست آخر رو کنه ! و همین یه مسئله بد جذابش کرده !

با توجه به اتفاقات این قسمت و صلاح مخفی که به نظر برگ برنده اروین میاد باید ببین نقشه خونی کی بهتره ؟ اروین یا تایتان میونی ؟

تایتان میومنی هم با اون چهره شرارت بارش بعد خوف شده !!!

تایتان میونی

بررسی قسمت سیزدهم فصل سوم انیمه Attack on Titan

از هر کی بگذریم از این وحشی و رایدر باهوشش نمیتونیم بگذریم !

خب هنوز هم هیچی از این بشر نمیدونیم جز اینکه خیلی باهوش و خطرناکه ! از توانایی هاش هم خیلی اطلاع نداریم اما با توجه به تصاویر و صحبت های من تو بررسی تریلر اول از نیم فصل دوم به نظر میرسه تایتان میمونی علاوه بر هوش بالا و توانایی های فیزیکی عجیبی که داره، توانایی کنترل و تبدیل کردن افراد عادی به تایتان رو داره که اگه این موضوع صحت داشته باشه اوضاع خیلی خر تو خر میشه !

اولا اگه توانایی تبدیل انسان به تایتان و بلعکس رو داره ، چطوری این کارو میکنه ؟ آیا آدم هایی که این تبدیل به تایتان میکنه آگاهانه مثل راینر و برتولد دارن ازش پیروی می کنن! منظورم اینکه اهالی دهکده هم قابلیت تبدیل به تایتان عادی رو داشتن و دارن با تایتان میمونی همکاری می کنن!؟

اگه نه پس چطور تبدیل به تایتان و بعد انسان میشن ! چون کل منطقه هیچ تایتانی نبود این یعنی تایتان ها تبدیل به انسان شدن و بعد تایتان! و در اون زمان که تبدیل به انسان میشن چی میشه ! مثل تایتان های هوشمند آدم عادی میشن ؟ خیلی عجیبه !!! این اکیپ تایتان با چش قرمز و اون کیف لعنتی رو کولشون خیلی رو حرص دربیارن و هیچ درک نمیکنم چی شده !

خب این بررسی انیمه حالا از اینجا به بعد میخوام برم سراغ اوپنینگ و تصاویری که توش نمایش داده شد! لطفا توجه کنید اطلاعات و تصاویر زیر حاوی اسپویله که کار من نیست کار تیم سازنده س !

اوپنینگ

تصاویر مهم رو به ترتیب میزارم و راجع بهشون زیر عکس توضیح میدم!

دوتا تصویر که در قسمت 12 بهشون اشاره شد!

تصویر صدف !

زن ناشناس

راجع به گرافیک بیشتر از این نمی خوام حرف بزنم اما انتظار خیلی بیشتری از استودیو ویت داشتم به نظر میرسه این استودیو زیادی درگیر تولید فصل دوم انیمه کابانری از قصر آهنین بوده و یا شاید هم همه انرژی رو صرف ساخت آرک اصلی فصل سوم یعنی قسمت بعدی کردن! به هرحال امیدوارم از بررسی این قسمت خوشتون اومده باشه منتظر حدسیات و نظرات جالب شما هستم! لایک،اشتراک و … هم فراموش نشه دمتون گرم.

بررسی قسمت چهاردهم فصل سوم انیمه Attack on Titan

خوب
۷
میانگین امتیازات: ۷
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 
 
 
 

51 دیدگاه در “بررسی قسمت سیزدهم فصل سوم انیمه Attack on Titan

سلام من بررسی های شما خیلی دوست دارم بررسی قسمت ۱۴ کی میاد؟ با تشکر .

علی آقا چرا بررسی قسمت 14 رو نمیزاری؟؟؟

با عذر خواهی ار تاخیر بوجود اومده تا چند ساعت دیگه بررسی منتشر میشه

ببخشید اقا علی میخواستم بدونم که کی برسی قسمت 14 رو قرار میدید

با عذر خواهی ار تاخیر بوجود اومده تا چند ساعت دیگه بررسی منتشر میشه

دوستان زیرنویس فارسی قسمت ۱۴ رو اگه نتونستید از سایت bia2anime بگیرید من از اونجا گرفتم
با تشکر
امیدوارم هر چه زودتر بررسی قرار داده بشه

اپیزود 14 هم دوباره کلی کش پیدا کرد ??
دیگه خسته شدم و اگه آخر این فصل میزان پیشرفت داستان قابل قبول نباشه میرم سراغ مانگا

خطر اسپویل!!!@!
چیز خاصی نمیخوام بگم فقط اینکه برتولد تو اون کیفی هست که یکی از تایتان های بقل تایتان میمونی هستش که شاید قسمت بعدی یا بعدش نمیدونم کدوم قسمت میشه تایتان میمونی اون کیفو پرت میکنه وسط شیگانشینا و برتولد تبدیل میشه

ممنون از لطف شما اقا علی

مخلص برادر

ببخشید قسمت بعدی کی میاد

قرداشب منتشر میشه

سلام اقای دست پیمان خوداروشکر که نیم فصل دوم دوباره شروع شد شما یک سری تو ضیحات درمورد ارمین دادین که من هم یکسری نظریه در این باره دارم که می خوام باهاتون در میون بگذارم همون تور که گفتم کارگردان به عنصر چشم زیادی توجه داره و وقتی کسی دزدکی کس دیگه ای رامی بیند یعنی به اون علاقه داره مثلا میکاسا دزدکی ارن رو میبینه برتولت دزدکی انی میبینه و انی دزدکی ارمین رو میبینه که یعنی انی به ارمین علاقه داره دلیلم دارم اولا در فصل اول انی وقتی در قالب غول به ارمین حمله کرد اون رو نکشت در حالی که باید همه رو می کشت تا کسی نتونه وجودش رو اعطلاع بده دوما طبق چیزی که گروه انیمی سازی اشکار کردن انی به ارمین علاقه داره سوما همون تور که گفتم برتولت به انی علاقه داره و همین تور که دوستان لو دادن ارمین برتولت رو می خوره و صاحب بخشی از شخصیتش می شه وارمین هم به انی علاقه مند میشه درست مثل وقتی که ارن بعضی از خاطرات خاهر هیستوریا رو بخاطر میاره و همه چیز برای این اتفاق اماده میشه پس یه جورایی باید منتظر بازگشت انی در این فصل یا فصل بعدی باشیم

سلام ممنون از این که مارو دنبال میکنه
تئوری جالبیه !

سلام.بررسی عالی، قسمت اول عالی،موزیک متن عالی،دلهره و استرس بینهایت بالا…..
ولی متاسفانه اوپنینگ و اندینگ تقریبا خواب اور حالا اندینگ به کنار ولی اپنینگ که نباید اینقدر کم انرژی و خنثی باشه اونم برای چنین انیمه ایی.به نظرم انیمیتش هم بسیار قابل قبول بود خیلی پر جزییات و پرزرق و برق دار.البته برای من نقصاش علی اقا مثل شما واضح نیست.ولی در کل راضی کنندست.
این تایتان میمونه یا دقیق تر بگم رایدرش برای من حکم نایت کینگ GOT داره.امیدوارم مثل اون نا امیدم نکنه.
با اینکه اکثر سکانسای این قسمت تو اخرین تریلر دیده بودیم.ولی بازم به شدت جذاب بود.ارمین هم که این قسمت گل کاشت.به شدت دوست داشتنی و قابل درکه این شخصیت.ستاره اپیزود اول بدون شک آرمین آرلرت بود……?‍♂️??

ممنون از شما دوست عزیز

غم انگیز ترین جای اوپینگش همونجاییه که اروین در مقابل شهدای هنگ اکتشاف قرار میگیره افرادی مثل میکه _ هانی _ نیفا _ نانابا _ اون معلمه که همیشه از ترس اسبش سربند میپوشید همشون مردن رفت فکر کنم میخواد بگه که اروین از مرگ هم رزماش احساس شرمساری و ناراحتی میکنه

این کسایی که مانگا رو خوندن یه جور صحبت می کنن انگار که با تحقیقات خودشون به این نتایج رسیدن
خب اگه مانگا میخونی چرا اینجا میای اصا؟
انگار ما بلد نیستیم بخونیم
آخه اسپویل می کنی که چی بشه؟
خب بخوام بدونم می رم مانگا می خونم یا از یکی می پرسم دیگه
قدرت انتقال مانگا هیچ وقت به انیمه نمی رسه
مخوصا توی این نوع و این ژانر و این داستان
و ممنون از بررسی خوب شما
راستش من یه سری چیزا توی بعضی از ova ها بود که متوجه نشدم
اگه میشه اونا رو هم یه بررسی داشته باشین

ممنون از شما دوست عزیز، چشم به زودی یه بررسی از OVA های اتک میگذارم

سلام ممنون از برسی خوبتون وقتی دیدم این قدر ریز نکات جالبی رو از اوپنینگ استخراج کردن منم نشستم و یه بار دیگه اوپنینگ رو با دقت دیدم و نکته جالبی به ذهنم رسید
تقریبا آخراش نشون میده که اروین میون یه جمع قرار داره که در اون جمع خیلیا مثل ییمر یا اون مرده که حس بویایی قوی داشته و تو فصل دوم تایتان میمونی باهاش صحبت می کنه و افراد دیگه ای که هستن قرار داره فکر می کنم این جمع همون افرادی هستن که مردن و اروین توی این عملیات میمیره و شاید این یه ربطی به تایتان شدن آرمین داشته باشه نمی دونم ولی فکر کنم با مرگ اروین ضربه ی سنگینی به بشریت بخوره

اونجا که ارمین به دیوار ضربه میزنه صداش متفاوته که همون لحظه راینر هم میاد بیرون فک کنم برت اولد اونجاس چون از صدای ضربه ارمین مشخص بود پشتش خالیه

بعید میدونم جایی که برتولود بود، روزنه های ریزی داشت که نور عبور می کرد !

میگم کسی به اون وسیله ای ک یکی از سربازا توی قسمت 12 فصل 3 و وقتی دارن ماموریتو شروع میکنن روی کولش داره حمل میکنه، توجه کرده؟؟
کسایی ک از رمز و رازای اتک تایتان کلافه شدین به جای خوندن مانگا چشاتونو باز کنین، همین، همه چی به همین سادگیه!!!!

اولن ک طوری کامنت میذارین ک خوندنشون ترسناکه
همون اولش ک دیدم نوشته سوالاتت رو پاسخ میدم….
اگر اینکارو با دیدن انیمه بکنید خیلی خوبه ولی اگر اطلاعاتی از مانگا دارید لطفن انیمه رو برای ما اسپویل نکنین!
و اما بعد
فیزیولوژی تایتان ها رو تا چن روز آینده تو واتساپ برا آقای دست پیمان میفرستم، جواب همه سوالاتتون درمورد تبدیل یه سره اونهمه تایتان رو دارم!…
میدونین از کجا فهمیدن ک دارن میان؟
تایتان میمونی داشت از توی چشای همون تایتانی ک به قولن خواب بود همه رو دید میزد!!
میدونستم قراره فصل سوم ادامه ش این هفته بیاد
برا همین از قسمت یک این چند هفته نشستم دیدمش و واقعن تنها سریالی هست ک هر چند باری از اول ببینیش بازم نکته های جدیدی رو میفهمی!

اتفاقات انیمه به شدت به دنیای واقعی شباهت دارن!
با دلیل و مدرک براتون ثابت میکنم هم جبهه ها رو هم آدما رو هم اسما رو هم سطح تکنولوژی و همه چیو با دلیل انتخاب کرده ن!!
همینقد بگم ک الان داریم وارد فاز جنگ جهانی میشیم!

جالبه و امکان بالایی داره از چش اون تایتانه دیده باشه ! من هم با جنگ جهانی موافقم

علی اقا حتما این که نوشتم رو بخونید خیلی از سوالاتتون حل میشه

برادر من دنبال جواب هایی سوال تو انیمه هستم و دوست دارم انیمه ببینم ، وگرنه جواب همه سوالام تو مانگا هستش ! این سوالات و حدسیات و فرضیات برای بررسی هستش !

بچه ها همین الان شنیدم مثل اینکه تایتان وحشی (میمونی) زیک یئگر برادر ناتنی ارن هستش و پادشاه منطقه ی نسبتا بزرگی بیرون دیوار هاست و اون یکی از 9 تایتان موسس هست و ارن هم تمامی قدرت های اونو داره ولی هنوز تسلط نداره و اینکه ارن چندین قدرت جدید و قوی تر هم داره که نتیجه ی ازمایشات گریشا هستش و برادر بزرگ ارن میخواد حق خودشو به عنوان وارث و فرزند اول بگیره به عنوان جانشین پدرش و تازه شنیدم که وقتی یه تایتان موسس یکی دیگرو بخوره قدرتش بیشتر میشه و اگه مثلا تایتان میمونی ارن رو بخوره و بعد با یه تایتان موسس دیگه بر سر کنترل یه تایتان تمرکز کنن تایتان میمونی برنده میشه و اون تایتان به حرف اون گوش میده چون قدرتش بیشتره یه و قدرت بسیار خاص و عالی هست که گریشا تلاش کرد با ازمایش اونو بدست بیاره ولی نتونست و فقط تا کنون تنها انسانی که اونو تجربه کرده یمیر بوده وقتی اون قدرت فعال میشه که یک نفر قدرت هم 9 تایتان موسس رو بدست بیاره و خودش رو کامل کنه ولی هنوز نمیدونم اون قدرت چیه ممنون از اینکه وقتتون رو به من دادید و مطالعه کردید

سلام علی اقا ممنون بابت نقد گفتم بهتون بگم که اون یه تایتانی که کوله پشتی رو دوشش هست همونی هست که وقتی راینر و تایتان میمونی رو میگیرن راینر رو میخوره و تایتان میمونی رو هم نجات میده چون گفتید نمیدونید و اینکه قسمت 14 دقیقا کی پخش میشه خبر بدید ممنون میشم

برادر هر دوشنبه یک قسمت پخش میشه

قسمت 14 کی میاو؟؟؟

هفته دیگه دوشنبه

? ?
خدا لعنتشون کنه، از سال 2013 که فصل اول این انیمه اومد همه ش منتظریم. حالا هم که آرکشو نذاشتن تو این اپیزود. 6 سال کم مدت زمانی نیست، اونم واسه 3 سیزن ? ?
از کجا میگین که قطعی مشخص شد سروم رو به کی میزنن؟ منظورم اینه که به جز فریمایی که تایتان برتولت و بعدش آرمین رو نشون میده از جای دیگه ای هم فهمیده بودین این موضوع رو؟

به غیر از اون تصویر ، تصویری که تو قسمت 12 منتشر شد ، مبنی بر دعوای لیوای و میکسا ، ارن ، هم من هم سایر بچه ها حدس زده بودیم آمپول قرار به آرمین تزریق یشه و با توجه به روند قصه و تصاویر به نظرم ایم حدس درسته

اون زن ناشناسی ک فرمودید سمت چپ ، هیستوریاس ک الان ملکه هستش
اپنینگ این فصل اصلا خوب نیس و خیلی مسخرس ولی اندینگش خیلی خوب بود یاد فصل های گذشته افتادم و منظورشون اینه ک از این فصل ب بعد دیگه مثل سابق نیس
ممنون از بررسیتون..

ممنون از شما ، مرسی که مارو دنبال می کنید

دلم میخواد بدونم با این تعداد کم چجوری میخوان جلوی اون همه غول مقاومت کنند.
خسته نباشی بابت بررسی

قطعا اون اسلحه جدید خیلی جلو میندازتشون! من خیلی منتظرم مبارزه لیولی و تایتان میمونی رو ببیینم

در این قسمت میخام بگم که تایتان میمونی چجوری فهمیده که اونا کی حمله میکنند و چرا تا حالا به سمت انسان ها و دیوار ها حمله نکرده .
ایا میدونسته که اونا برای باز پسگیری دیوار ماریا بر میگردن و میخواسته به از اینکه گروه دیدبانیو شکست داد حمله کنه و…
و این احتمال هم وجود داره که تایتان میمونی اولین تایتان روی زمین باشه و تایتان های خانواده ریس از ریشه اونن و در ضمن اون این همه قدرت از کجا به دست اورده
ایا از طریق سرنگ تایتان شده ؟
چرا شکلش مثل بقیه تایتان ها نیست و شبیه میمونه ؟ ایا نویسنده میخواسته اونو اخرین نسل انسان های اولیه قرار بده به همین دلیل شبیه میمونه ؟
ما اینو میدونیم که تایتان معمولی وقتی یه تایتان هوشمند بخوره تبدیل به تایتان هوشمند میشه
شاید تایتان میمونی تعداد زیادی تایتان هموشمند خورده .
و اینو هم بگم که اولین تایتان هوشمند چطوری وجود داشته ؟ این هم سوال مهمیه

سلام
میخواستم بگم اونحایی که لیوای میاد راینر رو بزنه نمیتونه گردنشو قطع کنه
در حالی که سر یه انسان به راحتی قطع میشه : این یه شبه ایجاد می کنه که ایا قدرت اونا تو حالت انسانی هم باهاشونه.
تو بحث دیگه وقتی تایتانا تبدیل میشن میبینیم که همه اونا مثل تایتان معمولین در حالی که تایتان های هوشمند شکل خاصی دارند یعنی این قدرت تایتان میمونیه که میتونه تایتان های معمولیو مخفی کنه
یا شایدم اونا یه عده انسان جمع کردن اونجا و تایتان میمونی اونارو تبدیل به تایتان کرده و شایدهای دیگر.

سلام مگه اومده اگه اومده ممنون میشم لینکشو بزارین

سلام مگه اومده اگه اومده ممنون میشم لینکشو بزارین

ما نمیتونیم لینک دانلود بزاریم کار ما هم نیست متاسفانه

سلام . بابت نقد ممنون هر چند نمی‌دونم چطور دانلود کردید قسمت 13 رو من که ندیدم اگه کسی داره لینک رو بزاره ماهم دانلود کنیم با تشکر

سلام
بعد اینکه گیم اف ترونز بد جور حالم گرفت امدن اتک خبر خوبی بود.
آخه چقد یه فرمانده میتونه خفن باشه اروین خیلی خفنه
امیدوارم هیچ انیمه ای به عاقبت توکیو غول دچار نشه.
آقای دست پیمان دلمون برا نقداتون تنگ شده بود دمتون گرم.

مخلص دم شما گرم که همیشه در کنار ما هستی

با سلام خدمت دوست عزیزم.
در ادامه ممکن است کمی خطر اسپویل وجود داشته باشد.
.
.
.
بررسی رو خوندم جالب بود
در کنار نکات ریز و جالبی که شما فرمودین
و اینکه من فکر می کنم این یک مقدمه و زمینه سازی برای مرگ اروین و بعد از اون باشه
بزارید بیشتر توضیح بدم
در ابتدا ما یه طرز غیر عادی ای می بینیم که اروین طرف آرمین رو می گیره و به اون امتیازات بزرگی رو میده و این کار رو نه تنها یک قمار بلکه یک کار درست و مطمئن می دونه و اشاره می کنه که اون قبلا خودش رو اثبات کرده
و من فکر می کنم که اروین با توجه به این که جنگ بزرگ و خطرناکی رو در پیش داره و دستش رو هم از دست داده شاید صدمه و مرگ خودش رو از قبل پیش بینی کرده و به ویژگی های خاص آرمین پی برده
میخوام بگم به عقیده ی من در آخر وقتی که اروین و آرمین صدمه می بینن و تنها یکی از اون ها میتونه نجات پیدا کنه من پیش بینی می کنم که با توجه به توضیحات بالا اروین آرمین رو به عنوان یک فرد لایق و شایسته و دارای عقل و بینش و منطق به جانشینی خودش(قبل از مرگش) در بیاره و از مرگ اون جلو گیری کنه و در واقع آرمین جای اروین رو بگیره.

ممنون از شما ، من هم تا جاهایی باهات موافقم اما امکان داره اروین تعیین کننده برای تزریق نبوده و دعوا بین لیوای و ارن و میکاسا سر تزریق سروم هستش

موافقم
توی قسمتای آخر فصل 3
کاملن مشخصه ک داره خیلی زیاد روی آروین مانور میده
همون موقع گفتم ک آروین قراره بمیره و آرمین رو بهش ترجیح میدن!
از فصل اول و وقتی ارمین داره ستایشش میکنه توی فصل دوم وقتی میخاد حواس برتولدو پرت کنه می‌بینیم که حواسش ب فداکاری اروینه!
آرمین سایه اروینه، قراره ازش بهتر هم باشه!
به هر حال تنها کسی غیر از آرن که ممکنه میکاسا از مرگش ناراحت بشه و چشاش پر از اشک باشه و تازه با ارن جلو لیوای وایسن و بعدم بهش حمله کنه فقد و فقد آرمینه

سلام. بررسی خوبی بود. نمیخوام اسپویل کنم ولی بهتره انقدر دنبال چیزای دور نری تو داستان چون اونقدر هم عجیب نیست. البته عجیب هستا اما نه اونجور که شما فکر میکنی! در ضمن اون تصاویری که درباره زن ناشناس گذاشتی، اون مو زرده هیستوریاست که در نقش ملکه است!
با تشکر.

ممنون از راهنماییت، من هم به این که هیستوریاس فکر کردم، که اگه هیستوریا باشه به شدت شبیه همون زنی هستش که به نظر زن گریشا هست !!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *