10 عکس قدرتمند از زنانی که به اصطلاح کارهای مردانه انجام می دهند !!!
سبک زندگی, گالری

10 عکس قدرتمند از زنانی که به اصطلاح کارهای مردانه انجام می دهند !!! 

زنانی با کارهای مردانه !!!

“این کار یک مرد است”؟ ما از شنیدن این جمله خسته هستیم و خوشبختانه عکاس کالیفرنیایی به نام Chris Crisman زنانی با کارهای مردانه را به تصویر کشیده !

آخرین نمونه کارهای اودر مورد “کار زنان ” است .زنانی که با افتخار و غرور کارهای به اصطلاح مردانه انجام می دهند و او در تلاش برای شکستن کلیشه های جنسیتی است .داستان کار زنان در اوایل سال 2016 آغاز شد زمانیکه کریس از یکی از دوستان خود شنید که همسر او قصاب شده است و اولین بار بود که می شنید که یک زن قصاب شده است ! بعد از ملاقات و عکاسی با این زن ،قصد در پیدا کردن زنانی بود که کارهای مردانه انجام می دهند و به مرد سالاری اعتقادی ندارند.از کشاورزان، به آتش نشان ها، به ماهیگیران خرچنگ، او قادر به پیدا و عکاسی ده ها تن از زنان الهام بخش در سراسر کشور بود که کارهای سخت و به اصطلاح مردانه انجام می دهند.سرانجام این پروژه در اکتبر سال 2016 به پایان رسید.

اگرچه پروژه کار زنان به پایان رسیده است ولی کریس اصرار به ادامه دادن پروژه و اضافه شدن زنان دیگر به این پروژه را دارد.او در مصاحبه با APE گفت: پروژه کار زنان جزو معدود پروژه هایی است که هدف دارد و تاریخ انقضا ندارد.

عکاس در دره پن پدر دو فرزند جوان، از جمله یک دختر که او را به داشتن رویا های بدون حد و مرز تشویق می کند حتی اگر دیگران آن را به عنوان  یک رویای غیر متعارف بدانند.

 

1-Mindy Gabriel ،آتش نشان

2-Sadie Samuels ،ماهیگیر

3-Leeann Johnson ،راننده کامیون در معدن طلا

4-Alison Goldblum ، مشاور املاک

5-Heather Marold Thomason ،قصاب

6-Beth Beverly،تاکسی در می

7-آهنگری

8- Christina Burris

9-Judy Bowman،اپراتور طلا در معدن

 10-Mira Nakashima ،طراح و نجار

 

در ادامه بخوانید : دختر بچه ای ۳ ساله ای که برای حمایت از سرطان مادر بزرگش مدل شد !!!

مطالب مرتبط

یک دیدگاه

  1. محمدی

    اصلا مطلب جالبی نبود.زن با مرد یکی نیست و شکستن کلیشه های جنسیتی اصلا کار زیبایی نیست.زن در لباس آهنگری و آتش نشانی لابد مرد هم در لباس رقاصی و خانه داری.واقعا مسخره و دوراز عقل و منطق.

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *