Bitwig Studio 2.2 با قابلیت پشتیبانی از Ableton Link منتشر شد !
اپلیکیشن و نرم افزار, علم و فناوری, موسیقی

Bitwig Studio 2.2 با قابلیت پشتیبانی از Ableton Link منتشر شد ! 

حالا شما می توانید بصورت وایرلس Bitwig Studio به ابلتون لایو متصل کنید و با دوستان خود همنوازی کنید یا به ساخت موسیقی بپردازید.

Bitwig Studio 2.2 با قابلیت پشتیبانی از Ableton Link و سایر بهینه سازی ها منتشر شد.

پشتیبانی از Ableton Link به این معناست که شما می توانید نرم افزار Bitwig Studio را بصورت وایرلیس به ابلتون لایو و سایر نرم افزارهایی که از این تکنولوژی پشتیبانی می کنند نظیر Reason 6 و Maschine و چند اپلیکیشن IOS و اندروید متصل کنید.

جدا از این ویژگی Bitwig قابلیت time shift device را نیز به نرم افزار خود اضافه کرده است، این قابلیت به شما امکان تنظیم دقیق زمان را در هر قسمت از موزیک ساخته شده می دهد در نتیجه شما همواره آن تایم و سینک خواهید بود.

همچنین چهار دیوایس ماژولار جدید به این نرم افزار اضافه شده است : Polynom که به شما امکان تغییر سیگنال مدولاسیون با ورود سیگنال و ترکیب آن با فرمول ریاضی را میدهد، Quantize که سیگنال های مدولاسیون را تغییر داده و مسطح می کند، دیوایس سمپلر کلاسیک و نگهدارنده سیگنال مدولاسیون ( classic sample and hold modulator) و در آخر Audio Rate که به شما امکان استفاده از هر سیگنال صوتی را به عنوان منبع مدولاسیون می دهد.

سایر ویژگی ها شامل اضافه شدن پنل کیبورد بر روی صفحه نمایشگر یا onscreen keyboard است که امکان استفاده از آن را از طریق نمایشگر های لمسی و موس به شما می دهد همچنین قابلیت نمایش مانیتور دوگانه که به شما امکان اضافه کردن نمایشگر دوم و افزایش سطح دسترسی را میدهد.

علاوه بر این ویژگی ها Bitwig همچنین صداهای جدید زیادی به این نسخه اضافه کرده است که شامل بیش از 3 گیگ سمپل و پری ست نظیر صداهای اورگان، پیانو، و صدای درام ماشین T-606 است.

Bitwig Studio 2 سال گذشته منتشر شد و شامل ویژگی های قدرتمند زیادی بود که سایر رقبا این ویژگی ها را ندارند همانند پشتیبانی از دیوایس های ماژولار و خروجی برای اتصال نرم افزار به سیستم های ماژولار .

این بروز رسانی برای دارندگان Bitwig Studio 2 رایگان است در غیر اینصورت برای خرید این نرم افزار باید 399 دلار هزینه کنید.

 

مطالب مرتبط

 
 

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *